1/4

close Jaroslav Modrý si premiéru na střídačce Komety zažil 30.prosince 2022 při utkání v Plzni. info Zdroj: Deník/Karel Sopr zoom_in Jaroslav Modrý si premiéru na střídačce Komety zažil 30.prosince 2022 při utkání v Plzni.

VÁNOČNÍ VYHAZOV I LASO. Na Vánoce roku 2022 dostal od svého mateřského klubu nepříjemný dárek. Českobudějovický Motor se s ním po nepříznivých výsledcích právě na závěr kalendářního roku rozloučil. Půlroku předtím byl přitom Modrý spolu s Patrikem Martincem u velkého úspěchu jihočeského klubu, který dokráčel až do semifinále extraligy. A se svým parťákem se Modrý sešel jen několik dní po padáku z Budějovic.

Modrý totiž dostal laso od Komety a stal se asistentem hlavnímu koučovi Martincovi, který do klubu přišel jen o tři týdny dřív. „Říkal jsem manželce, že mi to připomnělo aktivní kariéru, kdy jako hráč ze dne na den měníte klub. Na tyto situace se nedá připravit nebo zvyknout, ale hokejové prostředí prostě takové je,“ uvedl tehdy pro klubový web Komety o bleskovém přesunu z jihu Čech na Moravu Modrý.

Do Brna přicházel v rozjitřené atmosféře. Jihomoravané prohráli dvanáct z předcházejících patnácti extraligových zápasů a propadali se extraligovou tabulkou.

Den před Modrého příchodem navíc sehráli podivné domácí utkání s Hradcem Králové, kdy kotel brněnského klubu vyvěsil údajně autentické dresy Komety sesbírané po předchozí blamáži 2:7 s Třincem s tím, že hráči si je mají vybojovat zpět svým výkonem. Kometa s Hradcem prohrála 2:3 po prodloužení. A Modrý měl v této situaci začít novou misi…

loading
arrow_left Předchozí
1/4
Další arrow_right