„Konec jednou přijít musel. Dostal jsem zajímavou nabídku pracovat pro klub, rozšířit tým ve sportovním úseku. Chtěl bych Kometě vrátit to, co ona dala mně. Těším se na to a věřím, že mě bude práce naplňovat a budu klubu prospěšný," pravil pro klubový web brněnský rodák

Bratranec majitele klubu Libora Zábranského by se měl zprvu zaměřit na skauting. „Je to něco nového a čerstvého. Nějaké představy mám, ale na začátku se budu určitě učit od Libora, pana Medlíka, Pavla Zubíčka a dalších. Informací je hodně, postupně se budu se vším seznamovat. Jedna z mých činností bude skauting, budu vytipovávat hráče z první ligy, z extraligy, sledovat mládežníky, zkrátka potenciální posily pro Kometu. Dá se říct, že rozšiřuju sportovní úsek. Moje funkce se bude dál vyvíjet a uvidíme, jak se s tím poperu," přiblížil Vincour.

V divizním derby porazila domácí rezerva Zbrojovky (v červeném) líšeňské béčko 1:0.
FOTO: Další krok k postupu. Derby béček rozsekl Potočný, Zbrojovka skolila Líšeň

Odchovanec klubu si vyzkoušel i slavnou NHL, v níž odehrál pětadevadesát zápasů, drtivou část z nich v Dallasu a devět v Coloradu. Zahrál si taky v KHL, kde oblékl dres Kazaně a Novosibirsku, než se v roce 2016 při mohutném posilování klubu vrátil do Komety.

V Brně byl od té doby kromě rok a půl dlouhého hostování v Hradci Králové až do současnosti. V letech 2017 a 2018 vybojoval s Kometou mistrovské tituly. V uplynulém ročníku nasbíral třináct bodů ve čtyřiatřiceti duelech, další bod přidal v play-off. Blýskl se především v listopadovém duelu proti Kladnu, kdy k výhře 8:1 přispěl hattrickem.