Za vstupenky na stání zaplatí zájemci 350 korun, na sezení budou potřebovat vstupenky za 590 korun. Při loňském čtvrtfinále proti Vítkovicím stál lístek na stání rovných tři sta a na sezení pět set korun.

Přednost při nákupu mají majitelé permanentních vstupenek. Předkupní právo na lístky na sezení platí od pondělního dopoledne do nedělní půlnoci, lístky na stání jsou od pondělního dopoledne volně v prodeji. Volný prodej všech neprodaných míst začne od úterý 12. března od 9.00. Více o prodeji vstupenek najdou fanoušci na webových stránkách klubu.

Hokejisté Komety uzavřeli základní část domácím duelem s Třincem.
Kometa nejvýš za devět roků: Ani Pardubice se Spartou nás nechtějí, říká eso

Po základní části čtvrtá Kometa si ve čtvrtfinále play-off zahraje s nejlepším týmem, který postoupí z předkola play-off. Podle papírových předpokladů by jejím soupeřem měl být pátý Litvínov, který sehraje předkolo s dvanáctou Plzní.

Nejdřív se Kometa dozví jméno soupeře v sobotu 9. března, kdy jsou na programu třetí zápasy sérií předkola, nejpozději v úterý 12. března, to se ve vyrovnaných sériích uskuteční rozhodující páté klání.

Kometa by měla obě úvodní utkání čtvrtfinále play-off odehrát od pěti hodin večer, Winning Group Arena bude případně hostit i páté utkání série v neděli 24. března a sedmý duel 28. března.

Termíny čtvrtfinále play-off Komety
1. zápas v neděli 17. března: Kometa Brno - nejlépe postavený soupeř z předkola 
2. zápas v pondělí 18. března: Kometa Brno - nejlépe postavený soupeř z předkola
3. zápas ve čtvrtek 21. března: nejlépe postavený soupeř z předkola - Kometa Brno
4. zápas v pátek 22. března: nejlépe postavený soupeř z předkola - Kometa Brnopřípadný
5. zápas v neděli 24. března: Kometa Brno - nejlépe postavený soupeř z předkolapřípadný
6. zápas v úterý 26. března: nejlépe postavený soupeř z předkola - Kometa Brno případný
7. zápas ve čtvrtek 28. března: Kometa Brno - nejlépe postavný soupeř z předkola