Loučení se sezonou je pro ně o to krutější, že v nedělním střetnutí byli lepší než slavný tým z Valašska. Hosté vyrovnali až dvě minuty před koncem. O vítězi duelu a nakonec i celého semifinále rozhodla až sedmá série nájezdů. „Dostali jsme zbytečný gól před koncem a v prodloužení jsme dobře ubránili oslabení. Nájezdy pak byly vabank a vyhrál šťastnější celek," uvedl na klubovém webu sportovní manažer Techniky Vlastimil Odehnal.

Technika Brno – Vsetín 2:3 po prodloužení

Třetiny: 0:1, 1:0, 1:1 – 0:0. Branky: 27. Boček (Sedlák), 46. Kadlec (Bustin, Strýček) – 7. Kajaba (Hrazdíra), 58. Finsterle (Slováček), rozh. náj. Kajaba. Rozhodčí: Mertl, Pražák – Jindra, Zíka. Vyloučení: 8:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 500. Konečný stav série: 1:3.