Program turnaje
• Čtvrtek 2. května
17.30 Česko - Finsko

• Sobota 4. května
14.00 Rusko - Finsko
18.00 Česko - Švédsko

• Neděle 5. května
14.00 Švédsko - Finsko
18.00 Česko - Rusko

Turnaj pokračuje v sobotu a v neděli, přičemž o víkendu lze na jednotlivé dny koupit pouze balíček zahrnující obě utkání daného dne. Cena balíčku stojí na sezení od 740 do 1090 korun, na stání a pro vozíčkáře 540 korun.

Členové komunity Hokejka.cz mohou lístky kupovat od čtvrtečních deseti hodin dopoledne. V pátek od pravého poledne poté začne volný prodej, přičemž zájemci nakoupí vstupenky online na www.hokejkaticket.cz, popřípadě v prodejní síti ticketportal.cz.

V sobotu 4. května uvidí fanoušci v brněnské DRFG Areně odpoledne duel mezi Ruskem a Finskem a od šesti hodin večer měření sil mezi Českem a Švédskem, v neděli 5. května poté podnik zakončí severské derby mezi Švédskem a Finskem a večerní pikantní bitva mezi Českem a Ruskem. „Hokejové hry budou vrcholnou domácí reprezentační akcí. Poslední brněnské turnaje byly z pohledu návštěvnosti i bouřlivé atmosféry vynikající reklamou a velmi pozitivně hodnoceny všemi účastníky. Půjde o poslední prověrku před mistrovstvím světa, a tak jsem přesvědčená, že nás čekají velmi atraktivní duely s nabitými soupiskami,“ říká ředitelka BPA sport marketingu Jana Obermajerová.

Basketbalistky Žabin. Na snímku Petra Záplatová.
Basketbalistky Žabin uspěly i v Trutnově. K postupu jim chybí jedno vítězství