„Honzova výpomoc je reakcí na naši marodku, která nás bohužel v úvodu sezony postihla. Vypadli nám ze hry Andrej Kollár, Petr Kratochvíl, Tomáš Vincour a distancovaný Adam Zbořil," pravil pro klubový web brněnský trenér Patrik Martinec.

Fotbalisté Vyškova se se Zbrojovkou utkali naposledy 23. dubna 2022, v zápase FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v Drnovicích se z výhry radovali Brňané 2:0. Připomeňte si duel v galerii.
Derby? Vyškov hraje líp než Zbrojovka, ta ale v zimě posílí, myslí si expert

Sedmatřicetiletý brněnský rodák Hruška zaznamenal v dresu Komety 440 extraligových zápasů, než na konci ledna 2020 zamířil do Vítkovic, kde působil do předminulé sezony. Od minulého léta patří znojemským Orlům, kterým pomohl k suverénnímu postupu ze druhé do první ligy a při hostování v Chance lize Pardubicím B k záchraně v soutěži.

Loni v létě přitom v rozhovoru pro Deník Rovnost hovořil o tom, že má dveře v Kometě zavřené. V aktuálním ročníku Hruška nasbíral za Znojmo ve třech duelech gól a asistenci.

Hokejisté brněnské Komety za sebou mají hrubě nepovedený úvodní víkend extraligové sezony, když minulý pátek prohráli doma 0:4 s Hradcem Králové a v neděli 0:4 v Karlových Varech. O první body se porvou v pátek od šesti hodin večer, kdy na domácím ledě přivítají Litvínov.