1/4

close Steve Moses zaznamenal v jedenácti duelech pouze tři branky. info Zdroj: HC Kometa Brno/Vít Golda zoom_in Steve Moses zaznamenal v jedenácti duelech pouze tři branky.

NEJISTÝ KANONÝR. V minulé sezoně Luboš Horký, předtím Peterové Mueller nebo Schneider. Kometě zkraje sezony chybí příspěvek od ryzího kanonýra určeného na střílení branek

Tím má být americký snajpr Steve Moses, který sice od začátku sezony zlepšil své výkony, tři vstřelené branky v jedenácti duelech jsou ale od hráče jeho jména málo. V prvních týdnech jeho roli suploval nebývalým střeleckým apetitem hyperofenzivní zadák Daniel Gazda, který zatím nasázel pět branek. V posledních dvou duelech ale neskóroval a je jasné, že nastolené tempo prakticky není možné udržet.

Druhým nejlepším střelcem Komety je pak se čtyřmi trefami spíše defenzivněji laděný forvard Lukáš Cingeľ, s nímž se také nedá počítat v roli kanonýra pro celou sezonu. Kometa bude muset doufat v probuzení Mosese nebo věřit, že se někdo rozjede jako v minulém ročníku Jakub Flek, který ve střelecké tabulce málem dohnal Horkého.

loading
arrow_left Předchozí
1/4
Další arrow_right