Brňané se dohodli na hostování do konce října s devětadvace­tiletým zkušeným útočníkem Miloslavem Hořavou. Ten naposledy hrál extraligu v Třinci, v bohaté kariéře prošel ruskou KHL, švédskou Eiltserien a v seniorské reprezentaci si připsal 29 startů.

Modrobílý dres navlékne také devatenáctiletý útočník a mládežnický reprezentant Jan Wasserbauer, který přichází na přestup z prvoligového Havlíčkova Brodu. Obě nové tváře už se fandům představí v dnešním přípravném zápase Komety se Zvolenem, který v Kajot Areně začíná v šest hodin večer.

Informaci uveřejnily oficiální internetové stránky klubu. Posily modrobílých mají částečně zalátat díry v sestavě. Kvůli různým potížím nemohli v úterý proti Plzni nastoupit obránci Milan Hruška, Tomáš Malec, Radim Bičánek a útočníci Róbert Petrovický, Vojtěch Němec, Miroslav Holec a Roman Erat,

„Máme strašně moc zraněných a není jisté, kdo a kdy bude v pořádku. Miloš Hořava je zkušený hráč, pár soutěží už si prošel. Nebude z extraligy vyklepaný," sdělil pro klubový web Zdeněk Venera.

Klub se zatím dohodl s Hořavou na dvouměsíční angažmá. „Vyhovuje to oběma stranám. Miloš uvažuje o zahraničí, ale po dvou měsících se dá vše vyhodnotit. Můžeme se domluvit, jestli bude pokračovat, nebo ne" dodal Venera.