Jeden z asistentů brněnského trenéra Radek Bělohlav se přesunul k juniorskému týmu, opačným směrem zamířil Jan Zachrla. "Už po cestě z Varů jsem se rozhodl o přerozdělení úkolů v realizačním týmu a také o změně na postu hlavního trenéra juniorky. Jak dávám prostor mladým hráčům na ledě, chci pomoct s nabíráním zkušeností i našim mladým trenérům, mým asistentům," vysvětlil rozhodnutí Zábranský.

Další z asistentů kouče Kamil Pokorný bude utkání Komety sledovat z tribuny. Místo něj povede ze střídačky brněnské obránce Jiří Horáček. "Kamil bude mít na starosti analýzu nejen naší hry v utkání pohledem z tribuny a o přestávce bude vše předávat klukům. Vždycky jsem chtěl pohled na naši hru nejen ze střídačky, ale i z výšky. Hra jako celek totiž vypadá jinak, než máte možnost vidět ze střídačky," přiblížil Zábranský a dodal: "Všichni dál pracují pro Kometu, nikdo klub neopouští. Akorát jsem přerozdělil úkoly."

Trenérský štáb v novém složení se poprvé představí v soutěžním utkání v neděli, kdy Kometa hostí na domácím ledě od pěti hodin odpoledne Zlín.