„Bereme to jako výbornou přípravu. Je to nejlepší možnost, jak si zahrát s tak kvalitními soupeři. Ukážeme si, jak na tom jsme a také určitě přilákáme diváky,“ pochvaluje si trenér Komety Vladimír Kýhos.

Brněnský celek čeká ve čtvrtfinálové po dvou zápasech s Třincem, Vítkovicemi a Zlínem. „Nebude to všechno. Nad další přípravou si ještě musíme sednout, ale chtěli bychom odehrát zápasy s týmy ze slovenské extraligy,“ prozrazuje Kýhos.

V minulé přípravě se zformoval první útok Komety Dlouhý–Lipina–Vostřák. Ani jeden z nich ale v Brně nebude pokračovat. Jako poslední skončil centr Lipina, který odešel do polského Jastrzebie.

„Měl jsem zájem, aby tu zůstal. Mrzí mě i odchod Dlouhého. Podle mě je škoda v jeho věku chodit za penězmi,“ posteskl si Kýhos. „Ale těší mě příchod Bakrlíka, kterého znám z Litvínova. O Haluzu jsem zase stál už v Chomutově,“ ohodnotil brněnský kouč nové posily.Jak by obstála Kometa v hokejové extralize? Letos v létě si to alespoň částečně vyzkouší. Jako jeden ze dvou prvoligových klubů si zahraje tradiční Tipsport Cup.

Jak by obstála Kometa v hokejové extralize? Letos v létě si to alespoň částečně vyzkouší. Jako jeden ze dvou prvoligových klubů si zahraje tradiční Tipsport Cup.