Zlín vedl od první minuty brankou Filipa Chytila, vyrovnání i rozhodující nájezd zařídil Luboš Horký. „První třetina od nás byla hodně pasivní,“ řekl brněnský bek Ondřej Němec.

Berani Zlín - Kometa Brno 1:2 po sn

Třetiny: 1:0, 0:0, 0:1. Branky a nahrávky: 1. Chytil (Bukarts) – 45. Horký (Havránek), rozhodující sam. nájezd Horký.
Rozhodčí: Kika, Dědek – Bryška, Novák. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. Diváci: 1621.

Zlín: Kašík – Nosek, Řezníček, Freibergs, Žižka, Ferenc, Valenta, Gazda, Horák – Bukarts, Chytil, Kubiš – D. Šťastný, Honejsek, Ondráček – Okál, Popelka, Illo – Gago, Zagrapan, P. Sedláček.
Kometa: Čiliak – O. Němec, Král, Dujsík, Bartejs, Mikyska, Malec, Vágner – H. Zohorna, Nahodil, Dočekal, Vincour, V. Němec, Zaťovič, Horký, R. Zohorna, Havránek, Novák, Süss, Mlynář.