Znojemský rodák se v Třinci připojí ke zkušenému Jakubu Štěpánkovi, další z třineckých brankářů Josef Kořenář totiž pravděpodobně zamíří zpět do zámoří. „Jsem nadšený za příležitost být součástí týmu, jako jsou Oceláři. Je to mužstvo, které dlouhodobě bojuje o nejlepší umístění v extralize. Budu se snažit toho využít a pomoci mu udržet se tam, kde nyní je,“ uvedl pro web Ocelářů Kacetl.

Třicetiletý hokejista nastupoval v této sezoně především v prvoligovém Přerově. Tam odchytal devět utkání, ve kterých udržel třikrát nulu. Naposledy zasáhl do zápasu nejvyšší české soutěže letos 10. ledna ještě v dresu pardubického Dynama, kde strávil víc než tři roky.

„Ondřej je zkušený brankář, který v dresu Přerova předváděl stabilní výkony. V létě jsme proti němu nastoupili v Generali Česká Cup (Kacetl nastoupil za Kometu Brno - pozn. red.) a hodně nás trápil. Jsem rád, že kývl na naši nabídku a připojil se k týmu. Ještě není jisté, kdy přesně nastoupí. O jeho zápasové vytížení ale nemám obavy,“ řekl třinecký hlavní kouč Václav Varaďa.