Kromě něj figurují na soupisce francouzského týmu i další čeští útočníci Patrik Machač a Martin Kadlec. Čiliak si poprvé v kariéře zachytá mimo Českou republiku nebo Slovensko. Největší úspěchy zažil bývalý slovenský reprezentační gólman v Kometě, které vychytal v letech 2017 a 2018 dva mistrovské tituly.

Do Brna se několikrát vrátil, naposledy loni v lednu. V uplynulé sezoně se zprvu pravidelně střídal v bráně brněnského celku s Dominikem Furchem, ale po příchodu nových trenérů Patrika Martince s Jaroslavem Modrým se jeho role v týmu změnila.

Příznivci Zbrojovky Brno po sestupu do druhé ligy vtrhli na hřiště.
Pokuta pro Zbrojovku. Za pyrotechniku a fanoušky na hřišti má platit 40 tisíc

Od 22. ledna odchytal v bráně Komety jediný zápas, výborně chytající Furch mu už místo mezi třemi tyčemi nepřenechal. Ačkoliv se spekulovalo, že Čiliak bude postupně v Kometě přecházet do role trenéra, v klubu překvapivě skončil a jeho místo gólmanské dvojky zaujme akvizice z Karlových Varů Štěpán Lukeš.

Čiliak si v minulosti kromě Komety zachytal v rodném Zvolenu, Senici, Nitře, Znojmě, Třebíči, Zlínu, Slovanu Bratislava, Českých Budějovicích a Popradu.