Chystáte se posilovat kádr?
Je logické, že chci mít, co nejsilnější a co nejširší mančaft. Samozřejmě chceme jít z co nejlepší pozice do play-off, takže určitě jsme aktivní a hledáme. Ale máme také spoustu mladých kluků, kterým chci dát příležitost. V Lize mistrů ukázali, že na to mají. Příchody jsou teď čirá spekulace. Telefonátů a jednání je spousta, ale to mají i jiné týmy. Taky je to o penězích. Je určitě několik hráčů, kteří jsou pro nás nedostupní.

Dělá vám radost, jak se chytl Vojtěch Němec. který hostuje v Mladé Boleslavi?
Měl teď bohužel rozpačité výkony. Střídal dobré a špatné momenty. Dohodli jsme se spolu, že když na měsíc půjde jinam, může mu to pomoct. Jsem rád, že v Mladé Boleslavi hraje prvního centra a dostává prostor. A vrátí se nám hráč, který bude vyhraný. Zatím nám ten plán vychází.

Zařadíte ho zpět hned poté, co vyprší měsíční hostování v Mladé Boleslavi?
Za čtrnáct dní může být všechno jinak. Teď ale upřímně říkám, že vůbec nepočítám s tím, že v Boleslavi zůstane.

Zmínil jste výkony mladších hráčů v Lize mistrů. Těší vás postup do čtvrtfinále?
Bohužel se nám pořád podsouvá, že Kometa k Lize mistrů nepřistupuje, jak má. To vůbec není pravda. Zaplatil jsem soukromé letadlo na první výjezd, byli jsme asi jako jediní zástupci při losu Ligy mistrů, kterého se zúčastnil náš výkonný ředitel David Trunda. Přistupujeme k soutěži zodpovědně. Není od věci tuto soutěž využít, pakliže je taková jaká je. To znamená ekonomicky ztrátová. Prostě dáme příležitost našim mladým hráčům. Podstatné jsou výsledky a z osmi utkání jsme prohráli jedno. Kvalita soupeřů je obrovská a jsme hrdí na to, že jdeme dál s našimi mladými hokejisty.