Úterní zápas kvůli špatné viditelnosti skončil předčasně. "Kdyby to bylo možné, oba týmy zápas dohrají. Jak byli ale kluci rozpumpovaní a mlha z pyrotechniky pokryla celý stadion, padla i na led, tak dýchat to bylo opravdu nebezpečné. Proto jsme nechtěli riskovat zdraví hráčů a zdravotní komplikace," pravil kouč brněnského týmu Jiří Kalous.

Ten přišel coby hlavní kouč do Komety po konci minulé sezony místo šéfa klubu Libora Zábranského a proti Horácké Slavii Třebíč si na brněnské střídačce odbyl premiéru. "Jsem strašně rád, že fanoušci přijeli v takovém množství v letním období, že nás přijeli podpořit a byli slyšet celý zápas. Skvěle fandili a vytvořili skvělou atmosféru," poznamenal Kalous.

Z jeho týmu se v prvním přípravném utkání trefili Luboš Horký, Brandon Magee a Andrej Kollár. "Šlo o první utkání, takže chvílemi souhra vázla. Líbilo se mi nasazení, kluci makali. Pro oba týmy to byl těžký zápas z hlediska kondice, protože obě mužstva jsou v plném tréninku, takže hokejově to nebyla úplně hitparáda. Kluci se ale snažili, a to se samozřejmě cení," dodal Kalous.

Hokejisté Komety v předčasně skončeném duelu remizovali s Třebíčí 3:3.
Fanoušci překazili Kometě debut v Třebíči. Kvůli pyrotechnice se nedohrál