„Naprosto nejhorší výkon, to je neomluvitelné úplně, kázeňské přestupky neuvěřitelného rázu," začal své hodnocení na nahrávce pro klubový web viditelně dopálený Stloukal.

Své svěřence nešetřil. „To jsem nezažil, aby si někteří hráči toto dovolovali. Takhle se prostě nehraje o výsledek, jestli si někdo myslí, že se hokej hraje kvůli jednomu hráči nebo kvůli mně, že se tady budu předvádět, dělat kličičiky a podobně, to je individuální sport. Hokej je ale kolektivní sport," rozohnil se Stloukal.

Porážka ho evidentně rozhodila. „Musím si od toho dát trochu odstup, protože momentálně mám otáčkoměr v červeným, takže zítra nikoho nechci vidět a v pátek uvidím, jak se k tomu týmu postavím," pravil Stloukal.

Toho nejvíc rozčílil výkon některých hráčů. „Máme nějakou odpovědnost a to si musí každý hráč uvědomit. Pokud ne, tak přijdou adekvátní kroky vůči němu. Nemyslím ale proti jednomu hráči, ale tam je několik hráčů, kteří si myslí, že se hokej hraje kvůli nim," varoval brněnský kouč.

Stloukal se dostal do povědomí hokejové veřejnosti před necelými čtyřmi roky, kdy unikl jeho peprný proslov k dorostencům hokejové Techniky, po následné kritice se stáhl do ústraní. Od listopadu loňského roku trénuje A tým Techniky.

Nováček východní skupiny druhé ligy je devět kol před koncem základní části soutěže ve hře o postup do play-off. Na osmou příčku Šumperku zajišťující posun do vyřazovacích bojů ztrácí Brňané dva body.

V dalším utkání vyzve Technika v sobotu od třech hodin odpoledne v domácím Sportcentru Lužánky suverénního lídra soutěže Havířov.