Zbořil ve Zlíně nasbíral dva body v šestnácti duelech za gól a asistenci a v tabulce plus minus měl třináct záporných bodů. Starší bratr Jakuba Zbořila, který hraje za Boston v NHL a premiéru v A týmu Komety zažil loni na podzim, by měl za Kometu nastoupit už ve středeční partii v Liberci.

Opačným směrem putuje Mallet, jenž se do Komety vrátil v létě po dvou sezonách ve Vítkovicích. Při svém druhém angažmá v Brně nasbíral extraligový šampion z let 2017 a 2018 v pětadvaceti kláních osm bodů za šest branek a dvě asistence.

„Stále jsme nespokojeni se slabou produktivitou týmu. Neustále pracujeme na vylepšení a naskytla se nám možnost trejdu s Kometou útočníka Zbořila za Malleta, což dává v současné situaci smysl. Příchodem zkušeného kanadského útočníka si slibujeme výrazné zlepšení produktivity a přísun gólů. Navíc je velmi silný v osobních soubojích a v přesilových hrách. Jedná se o zkušeného hokejistu, který může nastoupit na pozici centra nebo na křídle. Věříme, že nám v naší současné situaci hodně pomůže k zisku bodů,“ pověděl k poslednímu trejdu Martin Kotásek, sportovní manažer PSG Berani Zlín.