Své si našel opravdu každý. Na návštěvníky čekaly závody v psích sportech, voříškiáda či semináře a přednášky. Pořadatelé také chtěli dětem i dospělým ukázat, co všechno pes potřebuje, jak se k němu správně chovat a co všechno se dá se psem dělat. Zavítat tak mohli také do výživové nebo veterinární poradny a nakoupili pamlsky a doplňky pro své mazlíčky. „Nabízíme tady charitativní motýlky Funky Dog a výtěžek z jejich prodeje darujeme útulkům. Navíc motýlci se šijí v chráněné dílně, takže vlastně pomáhají dvakrát. Za asi pět let fungování projektu se nám podařilo získat téměř milion a půl korun pro útulky,“ prozradil jeden z prodejců Libor Poslušný.

Hned vedle zase nabízela své výrobky Kristýna Bušová. „Přivedla mě k tomu moje fenka Maryna, která má ráda měkké hračky, ne gumové a tvrdé. Takže jsem si ty hračky začala na koleni doma sama vyrábět. Ale pak se to nějak rozmohlo, hodně lidí je ode mě chtělo koupit,“ řekla.

Na psí dny zavítala také Monika Volná. „Líbí se mi, že akce propojuje aktivity pro psy s charitou. Ale trochu mě mrzí že, tady chybí odpadkové koše, zvlášť když zrovna pejskaři potřebují dost často něco vyhodit,“ prozradila.