Zpět
Program a výsledky
30. 7. 2021
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
00:30 | Golf | Muži – 2. kolo | muži | - | ||
00:45 | Veslování | Muži – skif – finále F | muži | - | ||
00:55 | Veslování | Ženy – skif – finále F | ženy | - | ||
01:05 | Veslování | Muži – skif – finále E | muži | - | ||
01:15 | Veslování | Ženy – skif – finále E | ženy | - | ||
01:25 | Veslování | Ženy – skif – finále D | ženy | - | ||
01:30 | Jezdectví | Všestrannost - drezura – družstva a jednotlivci – 1. den – 1. zkouška | m/ž | - | ||
01:35 | Veslování | Muži – skif – finále D | muži | - | ||
01:45 | Veslování | Ženy – skif – finále C | ženy | - | ||
01:55 | Veslování | Muži – skif – finále C | muži | - | ||
02:00 | Atletika | Ženy - 100 m - 1. rozběh | ženy | - | ||
02:00 | Badminton | Ženy - dvouhra - čtvrtfinále | ženy | - | ||
02:00 | Házená | Argentina | 23:25 | Brazílie | muži | - |
02:00 | Ragby | Fidži | 41:5 | Brazílie | ženy | - |
02:00 | Sportovní střelba | Ženy - 25 m sportovní pistole – kvalifikace – rychlopalba | ženy | - | ||
02:00 | Plážový volejbal | USA | 2:1 | Nizozemsko | ženy | - |
02:00 | Volejbal | Kanada | 3:0 | Venezuela | muži | - |
02:05 | Veslování | Ženy – skif – finále B | ženy | - | ||
02:07 | Atletika | Ženy - 100 m - 2. rozběh | ženy | - | ||
02:14 | Atletika | Ženy - 100 m - 3. rozběh | ženy | - | ||
02:15 | Atletika | Muži – výška – kvalifikace – skupina A | muži | - | ||
02:15 | Atletika | Muži – výška – kvalifikace – skupina B | muži | - | ||
02:15 | Veslování | Muži – skif – finále B | muži | - | ||
02:30 | Lukostřelba | Ženy – osmifinále | ženy | - | ||
02:30 | Atletika | Muži - 3000 m překážek – 1. rozběh | muži | - | ||
02:30 | Ragby | Kanada | 0:31 | Francie | ženy | - |
02:33 | Veslování | Ženy – skif – finále A | ženy | ✓ | ||
02:43 | Lukostřelba | Ženy – osmifinále | ženy | - | ||
02:45 | Atletika | Muži – disk – kvalifikace – skupina A | muži | - | ||
02:45 | Badminton | Ženy - dvouhra - čtvrtfinále | ženy | - | ||
02:45 | Veslování | Muži – skif – finále A | muži | ✓ | ||
02:47 | Atletika | Muži - 3000 m překážek – 2. rozběh | muži | - | ||
02:56 | Lukostřelba | Ženy – osmifinále | ženy | - | ||
03:00 | Basketbal | Belgie | 87:52 | Portoriko | ženy | - |
03:00 | Šerm | - | - | - | muži | - |
03:00 | Šerm | USA | 39:45 | Japonsko | muži | - |
03:00 | Ragby | Čína | 29:0 | Japonsko | ženy | - |
03:00 | Plážový volejbal | Itálie | 1:2 | Švýcarsko | muži | - |
03:04 | Atletika | Muži - 3000 m překážek – 3. rozběh | muži | - | ||
03:05 | Veslování | Ženy - osma – finále A | ženy | ✓ | ||
03:09 | Lukostřelba | Ženy – osmifinále | ženy | - | ||
03:22 | Lukostřelba | Ženy – osmifinále | ženy | - | ||
03:25 | Atletika | Ženy – 800 m – 1. rozběh | ženy | - | ||
03:25 | Veslování | Muži - osma – finále A | muži | ✓ | ||
03:30 | Badminton | Smíšená čtyřhra - o bronz | smíšené | ✓ | ||
03:30 | Ragby | Austrálie | 12:14 | USA | ženy | - |
03:30 | Plavání | Muži - 100 m motýlek – 1. semifinále | muži | - | ||
03:33 | Atletika | Ženy – 800 m – 2. rozběh | ženy | - | ||
03:35 | Lukostřelba | Ženy – osmifinále | ženy | - | ||
03:35 | Pozemní hokej | Jihoafrická rep. | 1:4 | Německo | ženy | - |
03:35 | Plavání | Muži - 100 m motýlek – 2. semifinále | muži | - | ||
03:41 | Atletika | Ženy – 800 m – 3. rozběh | ženy | - | ||
03:41 | Plavání | Ženy - 200 m prsa – finále | ženy | ✓ | ||
03:45 | BMX závod | Muži – semifinále – 1. jízda | muži | - | ||
03:48 | Lukostřelba | Ženy – osmifinále | ženy | - | ||
03:49 | Atletika | Ženy – 800 m – 4. rozběh | ženy | - | ||
03:50 | Plavání | Muži - 200 m znak – finále | muži | ✓ | ||
03:57 | Atletika | Ženy – 800 m – 5. rozběh | ženy | - | ||
03:59 | Plavání | Ženy - 100 m volný způsob – finále | ženy | ✓ | ||
04:00 | BMX závod | Ženy – semifinále – 1. jízda | ženy | - | ||
04:00 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále | ženy | - | ||
04:00 | Házená | Bahrajn | 32:30 | Japonsko | muži | - |
04:00 | Pozemní hokej | Austrálie | 1:1 | Španělsko | muži | - |
04:00 | Judo | Muži – nad 100 kg – 2. kolo | muži | - | ||
04:00 | Judo | Ženy – nad 78 kg – 2. kolo | ženy | - | ||
04:00 | Ragby | Velká Británie | 31:0 | Keňa | ženy | - |
04:00 | Plážový volejbal | Chile | 2:0 | Maroko | muži | - |
04:01 | Lukostřelba | Ženy – osmifinále | ženy | - | ||
04:05 | Atletika | Ženy – 800 m – 6. rozběh | ženy | - | ||
04:05 | Volejbal | Brazílie | 3:1 | USA | muži | - |
04:06 | Judo | Muži – nad 100 kg – 2. kolo | muži | - | ||
04:06 | Judo | Ženy – nad 78 kg – 2. kolo | ženy | - | ||
04:12 | Judo | Muži – nad 100 kg – 2. kolo | muži | - | ||
04:12 | Judo | Ženy – nad 78 kg – 2. kolo | ženy | - | ||
04:15 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále | ženy | - | ||
04:16 | BMX závod | Muži – semifinále – 2. jízda | muži | - | ||
04:16 | Plavání | Muži - 200 m polohový závod – finále | muži | ✓ | ||
04:18 | Judo | Muži – nad 100 kg – 2. kolo | muži | - | ||
04:18 | Judo | Ženy – nad 78 kg – 2. kolo | ženy | - | ||
04:20 | Atletika | Muži – disk – kvalifikace – skupina B | muži | - | ||
04:24 | Judo | Muži – nad 100 kg – 2. kolo | muži | - | ||
04:24 | Judo | Ženy – nad 78 kg – 2. kolo | ženy | - | ||
04:25 | Atletika | Muži – 400 m překážek – 1. rozběh | muži | - | ||
04:25 | Šerm | - | - | - | muži | - |
04:25 | Šerm | Francie | 44:45 | Japonsko | muži | - |
04:25 | Šerm | Jižní Korea | 44:39 | Švýcarsko | muži | - |
04:25 | Šerm | Ukrajina | 35:45 | Čína | muži | - |
04:25 | Šerm | Itálie | 34:45 | ROC | muži | - |
04:30 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále | ženy | - | ||
04:30 | Judo | Muži – nad 100 kg – 2. kolo | muži | - | ||
04:30 | Judo | Ženy – nad 78 kg – 2. kolo | ženy | - | ||
04:31 | BMX závod | Ženy – semifinále – 2. jízda | ženy | - | ||
04:33 | Atletika | Muži – 400 m překážek – 2. rozběh | muži | - | ||
04:35 | Plavání | Ženy - 200 m znak – 1. semifinále | ženy | - | ||
04:36 | Judo | Muži – nad 100 kg – osmifinále | muži | - | ||
04:36 | Judo | Ženy – nad 78 kg – 2. kolo | ženy | - | ||
04:41 | Atletika | Muži – 400 m překážek – 3. rozběh | muži | - | ||
04:42 | Judo | Muži – nad 100 kg – osmifinále | muži | - | ||
04:42 | Judo | Ženy – nad 78 kg – 2. kolo | ženy | - | ||
04:42 | Plavání | Ženy - 200 m znak – 2. semifinále | ženy | - | ||
04:47 | BMX závod | Muži – semifinále – 3. jízda | muži | - | ||
04:48 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále | ženy | - | ||
04:48 | Judo | Muži – nad 100 kg – osmifinále | muži | - | ||
04:48 | Judo | Ženy – nad 78 kg – 2. kolo | ženy | - | ||
04:49 | Atletika | Muži – 400 m překážek – 4. rozběh | muži | - | ||
04:54 | Judo | Muži – nad 100 kg – osmifinále | muži | - | ||
04:54 | Judo | Ženy – nad 78 kg – 2. kolo | ženy | - | ||
04:57 | Atletika | Muži – 400 m překážek – 5. rozběh | muži | - | ||
05:00 | Baseball/Softbal | Mexiko | 0:1 | Dominikánská rep. | muži | - |
05:00 | Judo | Muži – nad 100 kg – osmifinále | muži | - | ||
05:00 | Judo | Ženy – nad 78 kg – 2. kolo | ženy | - | ||
05:02 | BMX závod | Ženy – semifinále – 3. jízda | ženy | - | ||
05:03 | Box | Ženy - welterová váha (64-69 kg) – 1. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:05 | Jachting | Muži - třída 470 – 5. závod | muži | - | ||
05:05 | Jachting | Muži - třída 49er – 7. závod | muži | - | ||
05:05 | Jachting | Ženy - třída Laser Radial – 9. závod | ženy | - | ||
05:06 | Judo | Muži – nad 100 kg – osmifinále | muži | - | ||
05:06 | Judo | Ženy – nad 78 kg – osmifinále | ženy | - | ||
05:12 | Judo | Muži – nad 100 kg – osmifinále | muži | - | ||
05:12 | Judo | Ženy – nad 78 kg – osmifinále | ženy | - | ||
05:15 | Atletika | Ženy – 100 m – 1. rozběh | ženy | - | ||
05:15 | Jachting | Ženy - třída 470 – 5. závod | ženy | - | ||
05:18 | Box | Ženy - welterová váha (64-69 kg) - 2. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:18 | Judo | Muži – nad 100 kg – osmifinále | muži | - | ||
05:18 | Judo | Ženy – nad 78 kg – osmifinále | ženy | - | ||
05:23 | Atletika | Ženy – 100 m – 2. rozběh | ženy | - | ||
05:24 | Judo | Muži – nad 100 kg – čtvrtfinále | muži | - | ||
05:24 | Judo | Ženy – nad 78 kg – osmifinále | ženy | - | ||
05:25 | BMX závod | Muži – finále | muži | ✓ | ||
05:30 | Judo | Muži – nad 100 kg – čtvrtfinále | muži | - | ||
05:30 | Judo | Ženy – nad 78 kg – osmifinále | ženy | - | ||
05:31 | Atletika | Ženy – 100 m – 3. rozběh | ženy | - | ||
05:35 | BMX závod | Ženy – finále | ženy | ✓ | ||
05:36 | Box | Muži - welterová váha (63-69 kg) – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:36 | Judo | Muži – nad 100 kg – čtvrtfinále | muži | - | ||
05:36 | Judo | Ženy – nad 78 kg – osmifinále | ženy | - | ||
05:39 | Atletika | Ženy – 100 m – 4. rozběh | ženy | - | ||
05:42 | Judo | Muži – nad 100 kg – čtvrtfinále | muži | - | ||
05:42 | Judo | Ženy – nad 78 kg – osmifinále | ženy | - | ||
05:45 | Šerm | - | - | - | muži | - |
05:45 | Šerm | Francie | 45:37 | Švýcarsko | muži | - |
05:45 | Šerm | Itálie | 39:45 | Ukrajina | muži | - |
05:45 | Pozemní hokej | Irsko | 0:1 | Indie | ženy | - |
05:47 | Atletika | Ženy – 100 m – 5. rozběh | ženy | - | ||
05:48 | Judo | Ženy – nad 78 kg – osmifinále | ženy | - | ||
05:51 | Box | Muži - welterová váha (63-69 kg) – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:54 | Judo | Ženy – nad 78 kg – čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:55 | Atletika | Ženy – 100 m – 6. rozběh | ženy | - | ||
06:00 | Skoky na trampolíně | Ženy – kvalifikace | ženy | - | ||
06:00 | Judo | Ženy – nad 78 kg – čtvrtfinále | ženy | - | ||
06:00 | Ragby | Nový Zéland | 33:0 | ROC | ženy | - |
06:00 | Jachting | Muži - třída 49er – 8. závod | muži | - | ||
06:03 | Atletika | Ženy – 100 m – 7. rozběh | ženy | - | ||
06:06 | Box | Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
06:06 | Judo | Ženy – nad 78 kg – čtvrtfinále | ženy | - | ||
06:12 | Judo | Ženy – nad 78 kg – čtvrtfinále | ženy | - | ||
06:15 | Pozemní hokej | Kanada | 4:4 | Jihoafrická rep. | muži | - |
06:20 | Jachting | Muži - třída 470 – 6. závod | muži | - | ||
06:20 | Jachting | Ženy - třída Laser Radial – 10. závod | ženy | - | ||
06:24 | Box | Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
06:30 | Jachting | Ženy - třída 470 – 6. závod | ženy | - | ||
06:39 | Box | Muži - těžká váha (81-91 kg) – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
06:40 | Basketbal | USA | 86:69 | Japonsko | ženy | - |
06:40 | Šerm | - | - | - | muži | - |
06:40 | Šerm | Japonsko | 45:38 | Jižní Korea | muži | - |
06:40 | Šerm | Čína | 38:45 | ROC | muži | - |
06:54 | Box | Muži - těžká váha (81-91 kg) – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
06:55 | Jachting | Muži - třída 49er – 9. závod | muži | - | ||
07:00 | Vodní slalom | Muži – K1 – semifinále | muži | - | ||
07:00 | Sportovní střelba | Ženy - 25 m sportovní pistole – finále | ženy | ✓ | ||
07:00 | Vodní pólo | Jihoafrická rep. | 1:33 | Nizozemsko | ženy | - |
07:15 | Házená | Francie | 36:31 | Španělsko | muži | - |
07:20 | Volejbal | Japonsko | 0:3 | Polsko | muži | - |
07:30 | Šerm | Francie | 45:39 | Ukrajina | muži | - |
07:30 | Šerm | Itálie | 36:34 | Švýcarsko | muži | - |
07:35 | Jachting | Muži - třída Laser – 9. závod | muži | - | ||
07:45 | Lukostřelba | Ženy – čtvrtfinále | ženy | - | ||
07:50 | Skoky na trampolíně | Ženy – finále | ženy | ✓ | ||
07:50 | Jachting | Ženy - třída 49er FX – 7. závod | ženy | - | ||
08:00 | Lukostřelba | Ženy – čtvrtfinále | ženy | - | ||
08:00 | Skoky do vody | Ženy - 3 m prkno – jednotlivci – 1. kolo | ženy | - | ||
08:00 | Tenis | Muži - čtyřhra - finále | muži | ✓ | ||
08:00 | Tenis | Muži - čtyřhra - o bronz | muži | ✓ | ||
08:00 | Tenis | Muži - dvouhra - semifinále | muži | - | ||
08:00 | Tenis | Muži - dvouhra - semifinále | muži | - | ||
08:00 | Tenis | Smíšená čtyřhra - semifinále | smíšené | - | ||
08:00 | Tenis | Smíšená čtyřhra - semifinále | smíšené | - | ||
08:00 | Plážový volejbal | Austrálie | 1:2 | ROC | ženy | - |
08:15 | Lukostřelba | Ženy – čtvrtfinále | ženy | - | ||
08:30 | Lukostřelba | Ženy – čtvrtfinále | ženy | - | ||
08:30 | Badminton | Smíšená čtyřhra - finále | smíšené | ✓ | ||
08:30 | Vodní pólo | USA | 18:5 | ROC | ženy | - |
08:45 | Lukostřelba | Ženy – semifinále | ženy | - | ||
08:45 | Jachting | Ženy - třída 49er FX – 8. závod | ženy | - | ||
08:50 | Jachting | Muži - třída Laser – 10. závod | muži | - | ||
09:00 | Lukostřelba | Ženy – semifinále | ženy | - | ||
09:00 | Vodní slalom | Muži – K1 – finále | muži | ✓ | ||
09:00 | Plážový volejbal | Itálie | 2:1 | Polsko | muži | - |
09:15 | Házená | Švédsko | 22:27 | Egypt | muži | - |
09:25 | Volejbal | Argentina | 3:2 | Tunisko | muži | - |
09:30 | Lukostřelba | Ženy – o bronz | ženy | ✓ | ||
09:30 | Ragby | Kanada | 45:0 | Brazílie | ženy | - |
09:40 | Jachting | Ženy - třída 49er FX – 9. závod | ženy | - | ||
09:45 | Lukostřelba | Ženy – finále | ženy | ✓ | ||
09:45 | Badminton | Ženy - dvouhra - čtvrtfinále | ženy | - | ||
10:00 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále | ženy | - | ||
10:00 | Fotbal | Kanada | 0:0 | Brazílie | ženy | - |
10:00 | Judo | Ženy – nad 78 kg – opravy | ženy | - | ||
10:00 | Ragby | Keňa | 21:17 | Japonsko | ženy | - |
10:00 | Plážový volejbal | Španělsko | 0:2 | Čína | ženy | - |
10:08 | Judo | Ženy – nad 78 kg – opravy | ženy | - | ||
10:15 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále | ženy | - | ||
10:17 | Judo | Ženy – nad 78 kg – semifinále – tabulka B | ženy | - | ||
10:20 | Basketbal | Francie | 87:62 | Nigérie | ženy | - |
10:25 | Judo | Ženy – nad 78 kg – semifinále – tabulka A | ženy | - | ||
10:30 | Badminton | Ženy - dvouhra - čtvrtfinále | ženy | - | ||
10:30 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále | ženy | - | ||
10:30 | Jezdectví | Všestrannost – drezura – družstva a jednotlivci – 1. den – 2. zkouška | m/ž | - | ||
10:30 | Ragby | Nový Zéland | 36:0 | ROC | ženy | - |
10:34 | Judo | Muži – nad 100 kg – opravy | muži | - | ||
10:42 | Judo | Muži – nad 100 kg – opravy | muži | - | ||
10:48 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) - osmifinále | ženy | - | ||
10:51 | Judo | Muži – nad 100 kg – semifinále – tabulka B | muži | - | ||
10:59 | Judo | Muži – nad 100 kg – semifinále – tabulka A | muži | - | ||
11:00 | Fotbal | Velká Británie | 3:4 | Austrálie | ženy | - |
11:03 | Box | Ženy - welterová váha (64-69 kg) – 3. čtvrtfinále | ženy | - | ||
11:08 | Judo | Ženy – nad 78 kg – o bronz – tabulka A | ženy | ✓ | ||
11:15 | Badminton | Muži - čtyřhra - semifinále | muži | - | ||
11:16 | Judo | Ženy – nad 78 kg – o bronz – tabulka B | ženy | ✓ | ||
11:18 | Box | Ženy - welterová váha (64-69 kg) – 4. čtvrtfinále | ženy | - | ||
11:20 | Vodní pólo | Japonsko | 13:17 | Maďarsko | ženy | - |
11:25 | Judo | Ženy – nad 78 kg – finále | ženy | ✓ | ||
11:30 | Šerm | - | - | - | muži | - |
11:30 | Šerm | Jižní Korea | 45:42 | Čína | muži | ✓ |
11:30 | Pozemní hokej | Japonsko | 3:5 | Indie | muži | - |
11:30 | Ragby | Fidži | 14:12 | Austrálie | ženy | - |
11:33 | Judo | Muži – nad 100 kg – o bronz – tabulka A | muži | ✓ | ||
11:36 | Box | Muži - welterová váha (63-69 kg) – 3. čtvrtfinále | muži | - | ||
11:42 | Judo | Muži – nad 100 kg – o bronz – tabulka B | muži | ✓ | ||
11:50 | Judo | Muži – nad 100 kg – finále | muži | ✓ | ||
11:51 | Box | Muži - welterová váha (63-69 kg) – 4. čtvrtfinále | muži | - | ||
12:00 | Atletika | Ženy – 5000 m – 1. rozběh | ženy | - | ||
12:00 | Badminton | Muži - čtyřhra - semifinále | muži | - | ||
12:00 | Baseball/Softbal | USA | 8:1 | Izrael | muži | - |
12:00 | Fotbal | Švédsko | 3:1 | Japonsko | ženy | - |
12:00 | Pozemní hokej | Argentina | 4:1 | Nový Zéland | muži | - |
12:00 | Ragby | USA | 12:21 | Velká Británie | ženy | - |
12:00 | Plavání | Muži - 50 m volný způsob – 1. rozplavba | muži | - | ||
12:04 | Plavání | Muži - 50 m volný způsob – 2. rozplavba | muži | - | ||
12:05 | Atletika | Ženy – trojskok – kvalifikace – skupina A | ženy | - | ||
12:05 | Atletika | Ženy – trojskok – kvalifikace – skupina B | ženy | - | ||
12:06 | Box | Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 3. čtvrtfinále | muži | - | ||
12:06 | Plavání | Muži - 50 m volný způsob – 3. rozplavba | muži | - | ||
12:08 | Plavání | Muži - 50 m volný způsob – 4. rozplavba | muži | - | ||
12:10 | Plavání | Muži - 50 m volný způsob – 5. rozplavba | muži | - | ||
12:12 | Plavání | Muži - 50 m volný způsob – 6. rozplavba | muži | - | ||
12:14 | Plavání | Muži - 50 m volný způsob – 7. rozplavba | muži | - | ||
12:16 | Plavání | Muži - 50 m volný způsob – 8. rozplavba | muži | - | ||
12:18 | Plavání | Muži - 50 m volný způsob – 9. rozplavba | muži | - | ||
12:20 | Plavání | Muži - 50 m volný způsob – 10. rozplavba | muži | - | ||
12:23 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – 1. rozplavba | ženy | - | ||
12:24 | Box | Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 4. čtvrtfinále | muži | - | ||
12:25 | Atletika | Ženy – koule - kvalifikace - skupina A | ženy | - | ||
12:25 | Atletika | Ženy – koule - kvalifikace - skupina B | ženy | - | ||
12:26 | Atletika | Ženy – 5000 m – 2. rozběh | ženy | - | ||
12:26 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – 2. rozplavba | ženy | - | ||
12:28 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – 3. rozplavba | ženy | - | ||
12:30 | Šerm | Japonsko | 45:36 | ROC | muži | ✓ |
12:30 | Házená | Portugalsko | 28:34 | Dánsko | muži | - |
12:30 | Ragby | Francie | 24:10 | Čína | ženy | - |
12:30 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – 4. rozplavba | ženy | - | ||
12:32 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – 5. rozplavba | ženy | - | ||
12:34 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – 6. rozplavba | ženy | - | ||
12:36 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – 7. rozplavba | ženy | - | ||
12:38 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – 8. rozplavba | ženy | - | ||
12:39 | Box | Muži - těžká váha (81-91 kg) – 3. čtvrtfinále | muži | - | ||
12:40 | Volejbal | Itálie | 3:1 | Írán | muži | - |
12:41 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – 9. rozplavba | ženy | - | ||
12:43 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – 10. rozplavba | ženy | - | ||
12:45 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – 11. rozplavba | ženy | - | ||
12:48 | Plavání | Muži - 1500 m volný způsob – 1. rozplavba | muži | - | ||
12:50 | Vodní pólo | Španělsko | 15:9 | Austrálie | ženy | - |
12:54 | Box | Muži - těžká váha (81-91 kg) – 4. čtvrtfinále | muži | - | ||
13:00 | Atletika | Smíšená štafeta 4x400 m – 1. rozběh | smíšené | - | ||
13:00 | Fotbal | Nizozemsko | 2:2 | USA | ženy | - |
13:00 | Stolní tenis | Muži – dvouhra – o bronz | muži | ✓ | ||
13:00 | Plážový volejbal | Itálie | 0:2 | Kuba | ženy | - |
13:06 | Plavání | Muži - 1500 m volný způsob – 2. rozplavba | muži | - | ||
13:12 | Atletika | Smíšená štafeta 4x400 m – 2. rozběh | smíšené | - | ||
13:23 | Plavání | Muži - 1500 m volný způsob – 3. rozplavba | muži | - | ||
13:30 | Atletika | Muži – 10.000 m – finále | muži | ✓ | ||
13:40 | Plavání | Muži - 1500 m volný způsob – 4. rozplavba | muži | - | ||
13:45 | Pozemní hokej | Německo | 3:1 | Nizozemsko | muži | - |
13:57 | Plavání | Ženy - štafeta 4x100 m polohový závod – 1. rozplavba | ženy | - | ||
14:00 | Basketbal | Čína | 76:74 | Austrálie | ženy | - |
14:00 | Stolní tenis | Muži – dvouhra – finále | muži | ✓ | ||
14:00 | Plážový volejbal | Polsko | 1:2 | Brazílie | muži | - |
14:03 | Plavání | Ženy - štafeta 4x100 m polohový závod – 2. rozplavba | ženy | - | ||
14:10 | Plavání | Muži - štafeta 4x100 m polohový závod – 1. rozplavba | muži | - | ||
14:15 | Pozemní hokej | Belgie | 2:2 | Velká Británie | muži | - |
14:15 | Plavání | Muži - štafeta 4x100 m polohový závod – 2. rozplavba | muži | - | ||
14:30 | Házená | Německo | 28:23 | Norsko | muži | - |
14:45 | Volejbal | ROC | 1:3 | Francie | muži | - |
15:00 | Plážový volejbal | Katar | 2:0 | USA | muži | - |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.