Zpět
Program a výsledky
1. 8. 2021
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
00:30 | Golf | Muži – 4. kolo | muži | ✓ | ||
00:45 | Jezdectví | Všestrannost – cross country – družstva a jednotlivci | m/ž | - | ||
01:30 | Sportovní střelba | Muži - 25 m rychlopalná pistole - 1. část kvalifikace | muži | - | ||
02:00 | Šerm | - | - | - | muži | - |
02:00 | Šerm | Kanada | 31:45 | Německo | muži | - |
02:00 | Házená | Portugalsko | 30:31 | Japonsko | muži | - |
02:00 | Plážový volejbal | Kanada | 2:1 | USA | ženy | - |
02:00 | Volejbal | Polsko | 3:0 | Kanada | muži | - |
02:10 | Atletika | Ženy – kladivo - kvalifikace - skupina A | ženy | - | ||
02:30 | Pozemní hokej | Německo | 3:1 | Argentina | muži | - |
02:40 | Atletika | Ženy – 3000 m překážek – 1. rozběh | ženy | - | ||
02:50 | Atletika | Ženy – dálka - kvalifikace - skupina A | ženy | - | ||
02:50 | Atletika | Ženy – dálka - kvalifikace - skupina B | ženy | - | ||
02:55 | Atletika | Ženy – 3000 m překážek – 2. rozběh | ženy | - | ||
03:00 | Basketbal | Kanada | 66:76 | Španělsko | ženy | - |
03:00 | Stolní tenis | Slovinsko | 1:3 | Jižní Korea | muži | - |
03:00 | Stolní tenis | Tchaj-wan | 3:0 | Chorvatsko | muži | - |
03:00 | Stolní tenis | Hongkong, Čína | 3:1 | Brazílie | ženy | - |
03:00 | Stolní tenis | Egypt | 0:3 | Rumunsko | ženy | - |
03:00 | Plážový volejbal | Čína | 0:2 | Brazílie | ženy | - |
03:10 | Atletika | Ženy – 3000 m překážek – 3. rozběh | ženy | - | ||
03:10 | BMX freestyle | Ženy – finále | ženy | ✓ | ||
03:30 | Plavání | Muži - 50 m volný způsob – finále | muži | ✓ | ||
03:35 | Atletika | Ženy – koule – finále | ženy | ✓ | ||
03:37 | Plavání | Ženy - 50 m volný způsob – finále | ženy | ✓ | ||
03:40 | Atletika | Ženy – kladivo - kvalifikace - skupina B | ženy | - | ||
03:44 | Plavání | Muži - 1500 m volný způsob – finále | muži | ✓ | ||
03:45 | Atletika | Muži – 400 m – 1. rozběh | muži | - | ||
03:45 | Šerm | - | - | - | muži | - |
03:45 | Šerm | USA | 45:36 | Německo | muži | - |
03:45 | Šerm | Hongkong, Čína | 39:45 | ROC | muži | - |
03:45 | Šerm | Itálie | 43:45 | Japonsko | muži | - |
03:45 | Šerm | Francie | 45:34 | Egypt | muži | - |
03:53 | Atletika | Muži – 400 m – 2. rozběh | muži | - | ||
04:00 | Box | Ženy - muší váha (48-51 kg) – 1. čtvrtfinále | ženy | - | ||
04:00 | Házená | Egypt | 30:20 | Bahrajn | muži | - |
04:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:01 | Atletika | Muži – 400 m – 3. rozběh | muži | - | ||
04:05 | Volejbal | Brazílie | 3:2 | Francie | muži | - |
04:07 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:09 | Atletika | Muži – 400 m – 4. rozběh | muži | - | ||
04:14 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:14 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:14 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:15 | Box | Ženy - muší váha (48-51 kg) – 2. čtvrtfinále | ženy | - | ||
04:15 | Plavání | Ženy - štafeta 4x100 m polohový závod – finále | ženy | ✓ | ||
04:17 | Atletika | Muži – 400 m – 5. rozběh | muži | - | ||
04:20 | BMX freestyle | Muži – finále | muži | ✓ | ||
04:21 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:21 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:21 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:25 | Atletika | Muži – 400 m – 6. rozběh | muži | - | ||
04:28 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:28 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:28 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:30 | Box | Muži - pérová váha (52-57 kg) – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
04:35 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:35 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:35 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:36 | Plavání | Muži - štafeta 4x100 m polohový závod – finále | muži | ✓ | ||
04:42 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:42 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:42 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:48 | Box | Muži - pérová váha (52-57 kg) – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
04:49 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:49 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:49 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:56 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
04:56 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
04:56 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:00 | Baseball/Softbal | Izrael | 12:5 | Mexiko | muži | - |
05:00 | Pozemní hokej | Austrálie | 2:2 | Nizozemsko | muži | - |
05:03 | Box | Muži - welterová váha (63-69 kg) – 1. semifinále | muži | ✓ | ||
05:03 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:03 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:03 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:05 | Jachting | Ženy - třída 470 – 7. závod | ženy | - | ||
05:05 | Jachting | Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 10. závod | smíšené | - | ||
05:10 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:10 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:10 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:15 | Jachting | Muži - třída 470 – 7. závod | muži | - | ||
05:17 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:17 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:17 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:18 | Box | Muži - střední váha (69-75 kg) – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:25 | Šerm | - | - | - | muži | - |
05:25 | Šerm | Německo | 45:38 | Hongkong, Čína | muži | - |
05:25 | Šerm | Itálie | 45:30 | Egypt | muži | - |
05:36 | Box | Muži - střední váha (69-75 kg) – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:51 | Box | Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 1. semifinále | muži | ✓ | ||
06:00 | Badminton | Muži - dvouhra - semifinále | muži | - | ||
06:00 | Jachting | Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 11. závod | smíšené | - | ||
06:00 | Plážový volejbal | Katar | 2:1 | USA | muži | - |
06:06 | Box | Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
06:20 | Jachting | Ženy - třída 470 – 8. závod | ženy | - | ||
06:24 | Box | Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
06:30 | Jachting | Muži - třída 470 – 8. závod | muži | - | ||
06:40 | Basketbal | Argentina | 97:77 | Japonsko | muži | - |
06:40 | Šerm | - | - | - | muži | - |
06:40 | Šerm | USA | 41:45 | ROC | muži | - |
06:40 | Šerm | Japonsko | 42:45 | Francie | muži | - |
06:50 | Badminton | Muži - dvouhra - semifinále | muži | - | ||
06:50 | Vzpírání | Ženy - do 76 kg - skupina B | ženy | - | ||
06:55 | Jachting | Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 12. závod | smíšené | - | ||
07:00 | Plážový volejbal | ROC | 1:2 | Lotyšsko | ženy | - |
07:00 | Vodní pólo | Maďarsko | 9:11 | Čína | ženy | - |
07:05 | Jachting | Muži - třída Finn – 9. závod | muži | - | ||
07:15 | Házená | Španělsko | 36:27 | Argentina | muži | - |
07:20 | Volejbal | ROC | 3:0 | Tunisko | muži | - |
07:30 | Stolní tenis | Hongkong, Čína | 0:3 | Francie | muži | - |
07:30 | Stolní tenis | Brazílie | 3:2 | Srbsko | muži | - |
07:30 | Stolní tenis | Čína | 3:0 | Rakousko | ženy | - |
07:30 | Stolní tenis | Austrálie | 0:3 | Německo | ženy | - |
07:33 | Jachting | Muži - třída Laser – finálový závod | muži | ✓ | ||
07:50 | Šerm | Itálie | - | Německo | muži | - |
07:50 | Šerm | Hongkong, Čína | 45:21 | Egypt | muži | - |
08:00 | Skoky do vody | Ženy - 3 m prkno – jednotlivci – finále | ženy | ✓ | ||
08:00 | Tenis | Muži - dvouhra - finále | muži | ✓ | ||
08:00 | Tenis | Ženy - čtyřhra - finále | ženy | ✓ | ||
08:00 | Tenis | Smíšená čtyřhra - finále | smíšené | ✓ | ||
08:20 | Jachting | Muži - třída Finn – 10. závod | muži | - | ||
08:30 | Vodní pólo | Nizozemsko | 16:12 | Kanada | ženy | - |
08:33 | Jachting | Ženy - třída Laser Radial – finálový závod | ženy | ✓ | ||
09:15 | Házená | Norsko | 32:29 | Francie | muži | - |
09:25 | Volejbal | Itálie | 3:0 | Venezuela | muži | - |
09:30 | Golf | Muži – play off o 3. místo | muži | - | ||
10:00 | Box | Ženy - muší váha (48-51 kg) – 3. čtvrtfinále | ženy | - | ||
10:00 | Sportovní gymnastika | Muži – prostná - finále | muži | ✓ | ||
10:00 | Plážový volejbal | Německo | 2:1 | Brazílie | ženy | - |
10:15 | Box | Ženy - muší váha (48-51 kg) – 4. čtvrtfinále | ženy | - | ||
10:20 | Basketbal | Španělsko | 87:95 | Slovinsko | muži | - |
10:30 | Box | Muži - pérová váha (52-57 kg) – 3. čtvrtfinále | muži | - | ||
10:48 | Box | Muži - pérová váha (52-57 kg) – 4. čtvrtfinále | muži | - | ||
10:52 | Sportovní gymnastika | Ženy - přeskok – finále | ženy | ✓ | ||
11:00 | Plážový volejbal | Švýcarsko | 2:1 | Švýcarsko | ženy | - |
11:03 | Box | Muži - welterová váha (63-69 kg) – 2. semifinále | muži | ✓ | ||
11:15 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 60 kg – semifinále | muži | - | ||
11:18 | Box | Muži - střední váha (69-75 kg) – 3. čtvrtfinále | muži | - | ||
11:20 | Vodní pólo | ROC | 20:16 | Japonsko | ženy | - |
11:22 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 60 kg – semifinále | muži | - | ||
11:29 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 130 kg – semifinále | muži | - | ||
11:30 | Šerm | - | - | - | muži | - |
11:30 | Šerm | USA | 45:31 | Japonsko | muži | ✓ |
11:30 | Pozemní hokej | Belgie | 3:1 | Španělsko | muži | - |
11:36 | Box | Muži - střední váha (69-75 kg) – 4. čtvrtfinále | muži | - | ||
11:36 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 130 kg – semifinále | muži | - | ||
11:41 | Sportovní gymnastika | Muži - kůň našíř – finále | muži | ✓ | ||
11:43 | Zápas | Ženy – volný styl 76 kg – semifinále | ženy | - | ||
11:50 | Zápas | Ženy – volný styl 76 kg – semifinále | ženy | - | ||
11:51 | Box | Muži - polotěžká váha (75-81 kg) – 2. semifinále | muži | ✓ | ||
12:00 | Baseball/Softbal | Dominikánská rep. | 3:4 | Jižní Korea | muži | - |
12:06 | Box | Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 3. čtvrtfinále | muži | - | ||
12:10 | Atletika | Muži – výška – finále | muži | ✓ | ||
12:15 | Atletika | Muži – 100 m – 1. semifinále | muži | - | ||
12:23 | Atletika | Muži – 100 m – 2. semifinále | muži | - | ||
12:24 | Box | Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 4. čtvrtfinále | muži | - | ||
12:24 | Sportovní gymnastika | Ženy – bradla – finále | ženy | ✓ | ||
12:30 | Házená | Německo | 29:25 | Brazílie | muži | - |
12:30 | Stolní tenis | Čína | 3:0 | Egypt | muži | - |
12:30 | Stolní tenis | Portugalsko | 0:3 | Německo | muži | - |
12:30 | Stolní tenis | Tchaj-wan | 3:0 | USA | ženy | - |
12:30 | Stolní tenis | Maďarsko | 0:3 | Japonsko | ženy | - |
12:31 | Atletika | Muži – 100 m – 3. semifinále | muži | - | ||
12:40 | Volejbal | Japonsko | 3:2 | Írán | muži | - |
12:45 | Atletika | Ženy – 100 m překážek – 1. semifinále | ženy | - | ||
12:50 | Šerm | Francie | 45:28 | ROC | muži | ✓ |
12:50 | Vzpírání | Ženy - do 76 kg - skupina A | ženy | ✓ | ||
12:50 | Vodní pólo | Austrálie | 14:1 | Jihoafrická rep. | ženy | - |
12:53 | Atletika | Ženy – 100 m překážek – 2. semifinále | ženy | - | ||
13:01 | Atletika | Ženy – 100 m překážek – 3. semifinále | ženy | - | ||
13:15 | Atletika | Ženy – trojskok – finále | ženy | ✓ | ||
13:25 | Atletika | Muži – 800 m – 1. semifinále | muži | - | ||
13:30 | Badminton | Ženy – dvouhra – o bronz | ženy | ✓ | ||
13:35 | Atletika | Muži – 800 m – 2. semifinále | muži | - | ||
13:45 | Atletika | Muži – 800 m – 3. semifinále | muži | - | ||
14:00 | Basketbal | Jižní Korea | 61:65 | Srbsko | ženy | - |
14:00 | Pozemní hokej | Indie | 3:1 | Velká Británie | muži | - |
14:00 | Plážový volejbal | Austrálie | 2:0 | Čína | ženy | - |
14:05 | Atletika | Muži – 400 m překážek – 1. semifinále | muži | - | ||
14:15 | Atletika | Muži – 400 m překážek – 2. semifinále | muži | - | ||
14:20 | Badminton | Ženy – dvouhra - finále | ženy | ✓ | ||
14:25 | Atletika | Muži – 400 m překážek – 3. semifinále | muži | - | ||
14:30 | Házená | Dánsko | 30:33 | Švédsko | muži | - |
14:45 | Volejbal | USA | 0:3 | Argentina | muži | - |
14:50 | Atletika | Muži – 100 m – finále | muži | ✓ | ||
15:00 | Plážový volejbal | Norsko | 2:0 | Nizozemsko | muži | - |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.