Zpět
Program a výsledky
2. 8. 2021
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01:30 | Sportovní střelba | Muži - 25 m rychlopalná pistole – 2. část kvalifikace | muži | - | ||
02:00 | Atletika | Muži – kladivo - kvalifikace - skupina A | muži | - | ||
02:00 | Házená | Jižní Korea | 31:31 | Angola | ženy | - |
02:00 | Plážový volejbal | Kuba | 0:2 | USA | ženy | - |
02:00 | Volejbal | Srbsko | 3:0 | Jižní Korea | ženy | - |
02:30 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
02:30 | Pozemní hokej | Německo | 0:3 | Argentina | ženy | - |
02:35 | Atletika | Ženy – 1500 m – 1. rozběh | ženy | - | ||
02:37 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
02:44 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
02:47 | Atletika | Ženy – 1500 m – 2. rozběh | ženy | - | ||
02:51 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
02:58 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – 5. rozjížďka | ženy | - | ||
02:59 | Atletika | Ženy – 1500 m – 3. rozběh | ženy | - | ||
03:00 | Basketbal | Nigérie | 83:102 | Japonsko | ženy | - |
03:00 | Stolní tenis | Japonsko | 3:0 | Austrálie | muži | - |
03:00 | Stolní tenis | USA | 1:3 | Švédsko | muži | - |
03:00 | Stolní tenis | Francie | 0:3 | Singapur | ženy | - |
03:00 | Stolní tenis | Jižní Korea | 3:0 | Polsko | ženy | - |
03:00 | Plážový volejbal | Kanada | 2:0 | Španělsko | ženy | - |
03:00 | Vodní pólo | Maďarsko | 5:5 | Itálie | muži | - |
03:05 | Rychlostní kanoistika | Muži - C2 - 1000 m – 1. rozjížďka | muži | - | ||
03:13 | Rychlostní kanoistika | Muži - C2 - 1000 m – 2. rozjížďka | muži | - | ||
03:20 | Atletika | Muži – dálka – finále | muži | ✓ | ||
03:21 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000 m – 1. rozjížďka | muži | - | ||
03:29 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000 m – 2. rozjížďka | muži | - | ||
03:30 | Atletika | Muži – kladivo - kvalifikace - skupina B | muži | - | ||
03:30 | Atletika | Ženy – 200 m – 1. rozběh | ženy | - | ||
03:37 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000 m – 3. rozjížďka | muži | - | ||
03:38 | Atletika | Ženy – 200 m – 2. rozběh | ženy | - | ||
03:45 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000 m – 4. rozjížďka | muži | - | ||
03:46 | Atletika | Ženy – 200 m – 3. rozběh | ženy | - | ||
03:53 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000m - 5. rozjížďka | muži | - | ||
03:54 | Atletika | Ženy – 200 m – 4. rozběh | ženy | - | ||
04:00 | Házená | Francie | 29:22 | Brazílie | ženy | - |
04:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - opravy | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - opravy | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - opravy | ženy | - | ||
04:02 | Atletika | Ženy – 200 m – 5. rozběh | ženy | - | ||
04:05 | Volejbal | USA | 3:2 | Itálie | ženy | - |
04:07 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - opravy | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 60 kg - opravy | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Ženy - volný styl do 76 kg - opravy | ženy | - | ||
04:08 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 - 500 m – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
04:10 | Atletika | Ženy – 200 m – 6. rozběh | ženy | - | ||
04:15 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 - 500 m – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
04:18 | Atletika | Ženy – 200 m – 7. rozběh | ženy | - | ||
04:22 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 - 500 m – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
04:29 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 - 500m - 4. rozjížďka | ženy | - | ||
04:30 | Sportovní střelba | Muži - 50 m libovolná malorážka – tři polohy – kvalifikace | muži | - | ||
04:30 | Vodní pólo | Řecko | 14:5 | USA | muži | - |
04:30 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:37 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:37 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:37 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:44 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:50 | Atletika | Ženy – 100 m překážek – finále | ženy | ✓ | ||
04:50 | Vzpírání | Ženy - do 87 kg - skupina B | ženy | - | ||
04:50 | Vzpírání | Ženy - nad 87 kg - skupina B | ženy | - | ||
04:51 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:58 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:58 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:58 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:00 | Baseball/Softbal | Izrael | 1:11 | Jižní Korea | muži | - |
05:00 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – 1. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:00 | Pozemní hokej | Austrálie | 0:1 | Indie | ženy | - |
05:05 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:05 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:05 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:07 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – 2. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:12 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:14 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – 3. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:19 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:21 | Rychlostní kanoistika | Muži - C2 - 1000 m – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:29 | Rychlostní kanoistika | Muži - C2 - 1000 m – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:37 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000 m – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:45 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000 m – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:53 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000m - 3. čtvrtfinále | muži | - | ||
06:00 | Badminton | Ženy – čtyřhra – o bronz | ženy | ✓ | ||
06:00 | Plážový volejbal | Brazílie | 0:2 | Lotyšsko | muži | - |
06:08 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 - 500 m – 1. čtvrtfinále | ženy | - | ||
06:15 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 - 500 m – 2. čtvrtfinále | ženy | - | ||
06:40 | Basketbal | Francie | 82:93 | USA | ženy | - |
06:50 | Badminton | Ženy – čtyřhra - finále | ženy | ✓ | ||
07:00 | Plážový volejbal | ROC | 2:0 | Chile | muži | - |
07:00 | Vodní pólo | Srbsko | 13:6 | Černá Hora | muži | - |
07:15 | Házená | Španělsko | 31:34 | ROC | ženy | - |
07:20 | Volejbal | ROC | 2:3 | Turecko | ženy | - |
07:30 | Sportovní střelba | Muži - 25 m rychlopalná pistole – finále | muži | ✓ | ||
07:30 | Stolní tenis | Brazílie | 0:3 | Jižní Korea | muži | - |
07:30 | Stolní tenis | Hongkong, Čína | 3:1 | Rumunsko | ženy | - |
08:00 | Skoky do vody | Muži - 3 m prkno – jednotlivci – 1. kolo | muži | - | ||
08:30 | Dráhová cyklistika | Ženy – týmový sprint – kvalifikace | ženy | - | ||
08:30 | Vodní pólo | Španělsko | 8:4 | Chorvatsko | muži | - |
08:50 | Vzpírání | Ženy - do 87 kg - skupina A | ženy | ✓ | ||
08:54 | Dráhová cyklistika | Ženy – stíhací závod družstev – kvalifikace | ženy | - | ||
09:15 | Házená | Maďarsko | 26:23 | Švédsko | ženy | - |
09:25 | Volejbal | Čína | 3:0 | Argentina | ženy | - |
09:50 | Dráhová cyklistika | Ženy - týmový sprint - 1. kolo | ženy | - | ||
09:50 | Dráhová cyklistika | Ženy – týmový sprint – 1. kolo – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
09:50 | Sportovní střelba | Muži - 50 m libovolná malorážka – tři polohy – finále | muži | ✓ | ||
09:53 | Dráhová cyklistika | Ženy – týmový sprint – 1. kolo – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
09:56 | Dráhová cyklistika | Ženy – týmový sprint – 1. kolo – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
09:59 | Dráhová cyklistika | Ženy – týmový sprint – 1. kolo – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
10:00 | Jezdectví | Všestrannost – parkúr – družstva a jednotlivci – kvalifikace | m/ž | ✓ | ||
10:00 | Fotbal | USA | 0:1 | Kanada | ženy | - |
10:00 | Sportovní gymnastika | Muži – kruhy – finále | muži | ✓ | ||
10:00 | Plážový volejbal | Polsko | 0:2 | Itálie | muži | - |
10:02 | Dráhová cyklistika | Muži – stíhací závod družstev – kvalifikace | muži | - | ||
10:20 | Basketbal | Čína | 74:62 | Belgie | ženy | - |
10:57 | Sportovní gymnastika | Ženy – prostná – finále | ženy | ✓ | ||
11:00 | Dráhová cyklistika | Ženy - týmový sprint - finále | ženy | ✓ | ||
11:00 | Dráhová cyklistika | Ženy – týmový sprint – finále – o 7. místo | ženy | - | ||
11:00 | Plážový volejbal | Španělsko | 0:2 | ROC | muži | - |
11:03 | Dráhová cyklistika | Ženy – týmový sprint – finále – o 5. místo | ženy | - | ||
11:06 | Dráhová cyklistika | Ženy – týmový sprint – finále – o 3. místo | ženy | ✓ | ||
11:09 | Dráhová cyklistika | Ženy – týmový sprint – finále – o 1. místo | ženy | ✓ | ||
11:15 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 77 kg – semifinále | muži | - | ||
11:20 | Vodní pólo | Japonsko | 24:9 | Jihoafrická rep. | muži | - |
11:25 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 77 kg – semifinále | muži | - | ||
11:30 | Pozemní hokej | Nizozemsko | 3:0 | Nový Zéland | ženy | - |
11:35 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 97 kg – semifinále | muži | - | ||
11:45 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 97 kg – semifinále | muži | - | ||
11:51 | Sportovní gymnastika | Muži - přeskok – finále | muži | ✓ | ||
11:55 | Zápas | Ženy – volný styl 68 kg – semifinále | ženy | - | ||
12:00 | Baseball/Softbal | USA | 6:7 | Japonsko | muži | - |
12:05 | Zápas | Ženy – volný styl 68 kg – semifinále | ženy | - | ||
12:20 | Atletika | Ženy – tyč - kvalifikace - skupina A | ženy | - | ||
12:20 | Atletika | Ženy – tyč - kvalifikace - skupina B | ženy | - | ||
12:25 | Atletika | Ženy – 200 m – 1. semifinále | ženy | - | ||
12:30 | Házená | Nizozemsko | 30:29 | Černá Hora | ženy | - |
12:30 | Synchronizované plavání | Dvojice - volný program - kvalifikace | ženy | - | ||
12:30 | Stolní tenis | Čína | 3:0 | Francie | muži | - |
12:30 | Stolní tenis | Tchaj-wan | 0:3 | Japonsko | ženy | - |
12:30 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 60 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:32 | Atletika | Ženy – 200 m – 2. semifinále | ženy | - | ||
12:39 | Atletika | Ženy – 200 m – 3. semifinále | ženy | - | ||
12:40 | Volejbal | Japonsko | 1:3 | Dominikánská rep. | ženy | - |
12:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 60 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:50 | Vzpírání | Ženy - nad 87 kg - skupina A | ženy | ✓ | ||
12:50 | Vodní pólo | Austrálie | 15:7 | Kazachstán | muži | - |
12:50 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 60 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:00 | Atletika | Ženy – disk – finále | ženy | ✓ | ||
13:00 | Badminton | Muži – dvouhra – o bronz | muži | ✓ | ||
13:00 | Fotbal | Austrálie | 0:1 | Švédsko | ženy | - |
13:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 130 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:05 | Atletika | Muži – 400 m – 1. semifinále | muži | - | ||
13:10 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 130 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:13 | Atletika | Muži – 400 m – 2. semifinále | muži | - | ||
13:20 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 130 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:21 | Atletika | Muži – 400 m – 3. semifinále | muži | - | ||
13:35 | Atletika | Ženy – 400 m překážek – 1. semifinále | ženy | - | ||
13:45 | Atletika | Ženy – 400 m překážek – 2. semifinále | ženy | - | ||
13:45 | Jezdectví | Všestrannost – parkúr – družstva a jednotlivci – finále | m/ž | ✓ | ||
13:50 | Badminton | Muži – dvouhra - finále | muži | ✓ | ||
13:55 | Atletika | Ženy – 400 m překážek – 3. semifinále | ženy | - | ||
13:55 | Zápas | Ženy – volný styl 76 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
14:00 | Basketbal | Austrálie | 96:69 | Portoriko | ženy | - |
14:00 | Pozemní hokej | Španělsko | 2:2 | Velká Británie | ženy | - |
14:00 | Plážový volejbal | Mexiko | 0:2 | Brazílie | muži | - |
14:05 | Zápas | Ženy – volný styl 76 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
14:15 | Atletika | Muži - 3000 m překážek – finále | muži | ✓ | ||
14:15 | Zápas | Ženy – volný styl 76 kg – finále | ženy | ✓ | ||
14:30 | Házená | Norsko | 37:25 | Japonsko | ženy | - |
14:40 | Atletika | Ženy – 5000 m – finále | ženy | ✓ | ||
14:45 | Volejbal | Brazílie | 3:0 | Keňa | ženy | - |
15:00 | Plážový volejbal | USA | 1:2 | Německo | muži | - |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.