Zpět
Program a výsledky
3. 8. 2021
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
02:00 | Atletika | Muži – trojskok - kvalifikace - skupina A | muži | - | ||
02:00 | Atletika | Muži – trojskok - kvalifikace - skupina B | muži | - | ||
02:00 | Plážový volejbal | Německo | 0:2 | USA | ženy | - |
02:00 | Volejbal | Kanada | 0:3 | ROC | muži | - |
02:05 | Atletika | Muži – 1500 m – 1. rozběh | muži | - | ||
02:16 | Atletika | Muži – 1500 m – 2. rozběh | muži | - | ||
02:20 | Atletika | Ženy – oštěp - kvalifikace - skupina A | ženy | - | ||
02:27 | Atletika | Muži – 1500 m – 3. rozběh | muži | - | ||
02:30 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – 1. semifinále | ženy | - | ||
02:30 | Házená | Francie | 42:28 | Bahrajn | muži | - |
02:37 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – 2. semifinále | ženy | - | ||
02:44 | Rychlostní kanoistika | Muži - C2 - 1000 m – 1. semifinále | muži | - | ||
02:45 | Atletika | Ženy – 400 m – 1. rozběh | ženy | - | ||
02:52 | Rychlostní kanoistika | Muži - C2 - 1000 m – 2. semifinále | muži | - | ||
02:53 | Atletika | Ženy – 400 m – 2. rozběh | ženy | - | ||
03:00 | Basketbal | Slovinsko | 94:70 | Německo | muži | - |
03:00 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000 m – 1. semifinále | muži | - | ||
03:00 | Skoky do vody | Muži - 3 m prkno – jednotlivci – semifinále | muži | - | ||
03:00 | Stolní tenis | Japonsko | 3:1 | Švédsko | muži | - |
03:00 | Stolní tenis | Jižní Korea | 2:3 | Německo | ženy | - |
03:00 | Plážový volejbal | Brazílie | 1:2 | Švýcarsko | ženy | - |
03:01 | Atletika | Ženy – 400 m – 3. rozběh | ženy | - | ||
03:08 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000 m – 2. semifinále | muži | - | ||
03:09 | Atletika | Ženy – 400 m – 4. rozběh | ženy | - | ||
03:17 | Atletika | Ženy – 400 m – 5. rozběh | ženy | - | ||
03:23 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 - 500 m – 1. semifinále | ženy | - | ||
03:25 | Atletika | Ženy – 400 m – 6. rozběh | ženy | - | ||
03:30 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 - 500 m – 2. semifinále | ženy | - | ||
03:30 | Pozemní hokej | Indie | 2:5 | Belgie | muži | - |
03:50 | Atletika | Ženy – oštěp - kvalifikace - skupina B | ženy | - | ||
03:50 | Atletika | Ženy – dálka – finále | ženy | ✓ | ||
04:00 | Box | Muži - muší váha (48-52 kg) – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 77 kg - opravy | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - opravy | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - opravy | ženy | - | ||
04:05 | Atletika | Muži – 200 m – 1. rozběh | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 97 kg - opravy | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Ženy - volný styl do 68 kg - opravy | ženy | - | ||
04:13 | Atletika | Muži – 200 m – 2. rozběh | muži | - | ||
04:15 | Box | Muži - muší váha (48-52 kg) – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
04:21 | Atletika | Muži – 200 m – 3. rozběh | muži | - | ||
04:29 | Atletika | Muži – 200 m – 4. rozběh | muži | - | ||
04:30 | Box | Muži - pérová váha (52-57 kg) – 1. semifinále | muži | ✓ | ||
04:30 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – finále B | ženy | - | ||
04:30 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - kvalifikace | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:37 | Atletika | Muži – 200 m – 5. rozběh | muži | - | ||
04:37 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 200 m – finále A | ženy | ✓ | ||
04:37 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:37 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:37 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:44 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:45 | Atletika | Muži – 200 m – 6. rozběh | muži | - | ||
04:45 | Rychlostní kanoistika | Muži - C2 - 1000 m – finále B | muži | - | ||
04:48 | Box | Muži - lehká váha (57-63 kg) – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:53 | Atletika | Muži – 200 m – 7. rozběh | muži | - | ||
04:53 | Rychlostní kanoistika | Muži - C2 - 1000 m – finále A | muži | ✓ | ||
04:58 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:58 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:58 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:03 | Box | Muži - lehká váha (57-63 kg) – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:05 | Jachting | Ženy - třída 470 – 9. závod | ženy | - | ||
05:05 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:05 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:05 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:12 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000 m – finále B | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:15 | Jachting | Muži - třída 470 – 9. závod | muži | - | ||
05:18 | Box | Muži - těžká váha (81-91 kg) – 1. semifinále | muži | ✓ | ||
05:19 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:20 | Atletika | Muži – 400 m překážek – finále | muži | ✓ | ||
05:20 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 1000 m – finále A | muži | ✓ | ||
05:26 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:33 | Jachting | Ženy - třída 49er FX – finálový závod | ženy | ✓ | ||
05:33 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:35 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 1. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:39 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 - 500 m – finále B | ženy | - | ||
05:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:46 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 - 500 m – finále A | ženy | ✓ | ||
05:47 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:50 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 2. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:54 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
06:00 | Volejbal | Japonsko | 0:3 | Brazílie | muži | - |
06:05 | Box | Ženy - lehká váha (54-57 kg) - finále | ženy | ✓ | ||
06:15 | Házená | Švédsko | 33:34 | Španělsko | muži | - |
06:20 | Jachting | Ženy - třída 470 – 10. závod | ženy | - | ||
06:30 | Jachting | Muži - třída 470 – 10. závod | muži | - | ||
06:33 | Jachting | Muži - třída 49er – finálový závod | muži | ✓ | ||
06:40 | Basketbal | Španělsko | 81:95 | USA | muži | - |
06:50 | Vzpírání | Muži – do 109 kg – skupina B | muži | - | ||
07:00 | Vodní pólo | Kanada | 5:16 | USA | ženy | - |
07:30 | Stolní tenis | Tchaj-wan | 2:3 | Německo | muži | - |
07:30 | Stolní tenis | Čína | 3:0 | Singapur | ženy | - |
07:33 | Jachting | Muži - třída Finn – finálový závod | muži | ✓ | ||
08:00 | Skoky do vody | Muži - 3 m prkno – jednotlivci – finále | muži | ✓ | ||
08:30 | Dráhová cyklistika | Ženy - stíhací závod družstev - 1. kolo | ženy | - | ||
08:30 | Dráhová cyklistika | Ženy – stíhací závod družstev – 1. kolo – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
08:30 | Vodní pólo | Španělsko | 11:7 | Čína | ženy | - |
08:33 | Jachting | Smíšené týmy - třída Nacra 17 – medailový závod | smíšené | ✓ | ||
08:37 | Dráhová cyklistika | Ženy – stíhací závod družstev – 1. kolo – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
08:44 | Dráhová cyklistika | Ženy – stíhací závod družstev – 1. kolo – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
08:51 | Dráhová cyklistika | Ženy – stíhací závod družstev – 1. kolo – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
08:58 | Dráhová cyklistika | Muži – týmový sprint – kvalifikace | muži | - | ||
09:22 | Dráhová cyklistika | Muži - stíhací závod družstev - 1. kolo | muži | - | ||
09:22 | Dráhová cyklistika | Muži – stíhací závod družstev – 1. kolo – 1. rozjížďka | muži | - | ||
09:29 | Dráhová cyklistika | Muži – stíhací závod družstev – 1. kolo – 2. rozjížďka | muži | - | ||
09:36 | Dráhová cyklistika | Muži – stíhací závod družstev – 1. kolo – 3. rozjížďka | muži | - | ||
09:43 | Dráhová cyklistika | Muži – stíhací závod družstev – 1. kolo – 4. rozjížďka | muži | - | ||
09:50 | Dráhová cyklistika | Muži - týmový sprint - 1. kolo | muži | - | ||
09:50 | Dráhová cyklistika | Muži – týmový sprint – 1. kolo – 1. rozjížďka | muži | - | ||
09:53 | Dráhová cyklistika | Muži – týmový sprint – 1. kolo – 2. rozjížďka | muži | - | ||
09:56 | Dráhová cyklistika | Muži – týmový sprint – 1. kolo – 3. rozjížďka | muži | - | ||
09:59 | Dráhová cyklistika | Muži – týmový sprint – 1. kolo – 4. rozjížďka | muži | - | ||
10:00 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 3. čtvrtfinále | ženy | - | ||
10:00 | Sportovní lezení | Muži – kombinace – rychlost – kvalifikace | muži | - | ||
10:00 | Fotbal | Mexiko | 0:0 | Brazílie | muži | - |
10:00 | Sportovní gymnastika | Muži – bradla – finále | muži | ✓ | ||
10:00 | Házená | Dánsko | 31:25 | Norsko | muži | - |
10:00 | Volejbal | Itálie | 2:3 | Argentina | muži | - |
10:05 | Dráhová cyklistika | Ženy - stíhací závod družstev - finále | ženy | ✓ | ||
10:05 | Dráhová cyklistika | Ženy – stíhací závod družstev – finále – o 7. místo | ženy | - | ||
10:12 | Dráhová cyklistika | Ženy – stíhací závod družstev – finále – o 5. místo | ženy | - | ||
10:15 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 4. čtvrtfinále | ženy | - | ||
10:19 | Dráhová cyklistika | Ženy – stíhací závod družstev – finále – o 3. místo | ženy | ✓ | ||
10:20 | Basketbal | Itálie | 75:84 | Francie | muži | - |
10:26 | Dráhová cyklistika | Ženy – stíhací závod družstev – finále – o 1. místo | ženy | ✓ | ||
10:30 | Box | Muži - muší váha (48-52 kg) – 3. čtvrtfinále | muži | - | ||
10:35 | Dráhová cyklistika | Muži - týmový sprint - finále | muži | ✓ | ||
10:35 | Dráhová cyklistika | Muži – týmový sprint – finále – o 7. místo | muži | - | ||
10:38 | Dráhová cyklistika | Muži – týmový sprint – finále – o 5. místo | muži | - | ||
10:41 | Dráhová cyklistika | Muži – týmový sprint – finále – o 3. místo | muži | ✓ | ||
10:44 | Dráhová cyklistika | Muži – týmový sprint – finále – o 1. místo | muži | ✓ | ||
10:48 | Box | Muži - muší váha (48-52 kg) – 4. čtvrtfinále | muži | - | ||
10:50 | Sportovní gymnastika | Ženy – kladina – finále | ženy | ✓ | ||
11:00 | Sportovní lezení | Muži – kombinace – bouldering – kvalifikace | muži | - | ||
11:03 | Box | Muži - pérová váha (52-57 kg) – 2. semifinále | muži | ✓ | ||
11:15 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 67 kg – semifinále | muži | - | ||
11:18 | Box | Muži - lehká váha (57-63 kg) – 3. čtvrtfinále | muži | - | ||
11:20 | Vodní pólo | Nizozemsko | 11:14 | Maďarsko | ženy | - |
11:25 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 67 kg – semifinále | muži | - | ||
11:35 | Box | Muži - lehká váha (57-63 kg) – 4. čtvrtfinále | muži | - | ||
11:35 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 87 kg – semifinále | muži | - | ||
11:39 | Sportovní gymnastika | Muži – hrazda – finále | muži | ✓ | ||
11:45 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 87 kg – semifinále | muži | - | ||
11:50 | Box | Muži - těžká váha (81-91 kg) – 2. semifinále | muži | ✓ | ||
11:55 | Zápas | Ženy – volný styl 62 kg – semifinále | ženy | - | ||
12:00 | Baseball/Softbal | Izrael | 6:7 | Dominikánská rep. | muži | - |
12:00 | Jezdectví | Parkúr – jednotlivci – kvalifikace | m/ž | - | ||
12:00 | Pozemní hokej | Austrálie | 3:1 | Německo | muži | - |
12:05 | Box | Muži - welterová váha (63-69 kg) - finále | muži | ✓ | ||
12:05 | Zápas | Ženy – volný styl 62 kg – semifinále | ženy | - | ||
12:10 | Atletika | Muži – 110 m překážek – 1. rozběh | muži | - | ||
12:15 | Atletika | Muži – koule - kvalifikace - skupina A | muži | - | ||
12:18 | Atletika | Muži – 110 m překážek – 2. rozběh | muži | - | ||
12:20 | Atletika | Muži – tyč – finále | muži | ✓ | ||
12:26 | Atletika | Muži – 110 m překážek – 3. rozběh | muži | - | ||
12:30 | Synchronizované plavání | Dvojice - technický program | ženy | - | ||
12:30 | Stolní tenis | Hongkong, Čína | 0:3 | Japonsko | ženy | - |
12:30 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 77 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:34 | Atletika | Muži – 110 m překážek – 4. rozběh | muži | - | ||
12:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 77 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:42 | Atletika | Muži – 110 m překážek – 5. rozběh | muži | - | ||
12:50 | Vzpírání | Muži – do 109 kg – skupina A | muži | ✓ | ||
12:50 | Vodní pólo | Austrálie | 8:9 | ROC | ženy | - |
12:50 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 77 kg – finále | muži | ✓ | ||
12:56 | Atletika | Muži – 5000 m - 1. rozběh | muži | - | ||
13:00 | Fotbal | Japonsko | 0:1 | Španělsko | muži | - |
13:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 97 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:10 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 97 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:16 | Atletika | Muži – 5000 m - 2. rozběh | muži | - | ||
13:20 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 97 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:35 | Atletika | Ženy - kladivo – finále | ženy | ✓ | ||
13:40 | Atletika | Muži – koule - kvalifikace - skupina B | muži | - | ||
13:45 | Házená | Německo | 26:31 | Egypt | muži | - |
13:50 | Atletika | Muži – 200 m – 1. semifinále | muži | - | ||
13:55 | Zápas | Ženy – volný styl 68 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
13:58 | Atletika | Muži – 200 m – 2. semifinále | muži | - | ||
14:00 | Basketbal | Austrálie | 97:59 | Argentina | muži | - |
14:00 | Plážový volejbal | Lotyšsko | 2:1 | Kanada | ženy | - |
14:05 | Zápas | Ženy – volný styl 68 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
14:06 | Atletika | Muži – 200 m – 3. semifinále | muži | - | ||
14:10 | Sportovní lezení | Muži – kombinace – obtížnost – kvalifikace | muži | - | ||
14:15 | Zápas | Ženy – volný styl 68 kg – finále | ženy | ✓ | ||
14:25 | Atletika | Ženy - 800 m – finále | ženy | ✓ | ||
14:30 | Volejbal | Polsko | 2:3 | Francie | muži | - |
14:50 | Atletika | Ženy – 200 m – finále | ženy | ✓ | ||
15:00 | Plážový volejbal | Kanada | 1:2 | Austrálie | ženy | - |
23:30 | Dálkové plavání | Ženy – 10 km | ženy | ✓ |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.