Zpět
Program a výsledky
4. 8. 2021
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
00:30 | Golf | Ženy – 1. kolo | ženy | - | ||
02:00 | Atletika | Muži – desetiboj - 100 m – 1. rozběh | muži | - | ||
02:00 | Skateboarding | Ženy – park – 1. kolo – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
02:00 | Plážový volejbal | ROC | 0:2 | Norsko | muži | - |
02:00 | Volejbal | Jižní Korea | 3:2 | Turecko | ženy | - |
02:05 | Atletika | Muži – oštěp - kvalifikace - skupina A | muži | - | ||
02:08 | Atletika | Muži – desetiboj - 100 m – 2. rozběh | muži | - | ||
02:16 | Atletika | Muži – desetiboj - 100 m – 3. rozběh | muži | - | ||
02:30 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200 m – 1. rozjížďka | muži | - | ||
02:30 | Házená | Černá Hora | 26:32 | ROC | ženy | - |
02:35 | Atletika | Ženy – sedmiboj – 100 m překážek – 1. rozběh | ženy | - | ||
02:37 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200 m – 2. rozjížďka | muži | - | ||
02:42 | Skateboarding | Ženy – park – 1. kolo – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
02:43 | Atletika | Ženy – sedmiboj – 100 m překážek – 2. rozběh | ženy | - | ||
02:44 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200 m – 3. rozjížďka | muži | - | ||
02:51 | Atletika | Ženy – sedmiboj – 100 m překážek – 3. rozběh | ženy | - | ||
02:51 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200 m – 4. rozjížďka | muži | - | ||
02:55 | Atletika | Muži – desetiboj – dálka – skupina A | muži | - | ||
02:55 | Atletika | Muži – desetiboj – dálka – skupina B | muži | - | ||
02:58 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200m - 5. rozjížďka | muži | - | ||
03:00 | Basketbal | Čína | 70:77 | Srbsko | ženy | - |
03:00 | Stolní tenis | Čína | 3:0 | Německo | ženy | - |
03:00 | Plážový volejbal | Lotyšsko | 2:0 | Brazílie | muži | - |
03:05 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200 m – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
03:12 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200 m – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
03:19 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200 m – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
03:24 | Skateboarding | Ženy – park – 1. kolo – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
03:26 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200m - 4. rozjížďka | ženy | - | ||
03:30 | Pozemní hokej | Nizozemsko | 5:1 | Velká Británie | ženy | - |
03:33 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200m - 5. rozjížďka | ženy | - | ||
03:35 | Atletika | Muži – oštěp - kvalifikace - skupina B | muži | - | ||
03:35 | Atletika | Ženy – sedmiboj – výška – skupina A | ženy | - | ||
03:35 | Atletika | Ženy – sedmiboj – výška – skupina B | ženy | - | ||
03:40 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500 m – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
03:47 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500 m – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
03:54 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500 m – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
04:00 | Atletika | Muži – 110 m překážek – 1. semifinále | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - opravy | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - opravy | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - opravy | ženy | - | ||
04:01 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500 m – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
04:06 | Skateboarding | Ženy – park – 1. kolo – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
04:07 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 67 kg - opravy | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 87 kg - opravy | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Ženy - volný styl do 62 kg - opravy | ženy | - | ||
04:08 | Atletika | Muži – 110 m překážek – 2. semifinále | muži | - | ||
04:08 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500 m – 5. rozjížďka | ženy | - | ||
04:16 | Atletika | Muži – 110 m překážek – 3. semifinále | muži | - | ||
04:22 | Rychlostní kanoistika | Muži - K2 - 1000 m – 1. rozjížďka | muži | - | ||
04:30 | Atletika | Ženy – 400 m překážek – finále | ženy | ✓ | ||
04:30 | Rychlostní kanoistika | Muži - K2 - 1000 m – 2. rozjížďka | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:37 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:37 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:37 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:38 | Rychlostní kanoistika | Muži - K2 - 1000m - 3. rozjížďka | muži | - | ||
04:40 | Atletika | Muži - desetiboj – koule - skupina A | muži | - | ||
04:40 | Atletika | Muži - desetiboj – koule - skupina B | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:51 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:58 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:58 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:58 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:00 | Baseball/Softbal | Dominikánská rep. | 1:3 | USA | muži | - |
05:05 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:05 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:05 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:08 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200 m – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:15 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200 m – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:22 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200 m – 3. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:29 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200 m – 1. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:30 | Skateboarding | Ženy – park – finále | ženy | ✓ | ||
05:33 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:36 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200 m – 2. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:40 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:43 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200m - 3. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:47 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:50 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500 m – 1. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:57 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500 m – 2. čtvrtfinále | ženy | - | ||
06:00 | Volejbal | Dominikánská rep. | 0:3 | USA | ženy | - |
06:04 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500m - 3. čtvrtfinále | ženy | - | ||
06:15 | Házená | Norsko | 26:22 | Maďarsko | ženy | - |
06:18 | Rychlostní kanoistika | Muži - K2 - 1000 m – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
06:26 | Rychlostní kanoistika | Muži - K2 - 1000 m – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
06:40 | Basketbal | Austrálie | 55:79 | USA | ženy | - |
06:50 | Vzpírání | Muži – nad 109 kg – skupina B | muži | - | ||
07:00 | Box | Ženy - muší váha (48-51 kg) – 1. semifinále | ženy | ✓ | ||
07:00 | Vodní pólo | USA | 8:12 | Španělsko | muži | - |
07:15 | Box | Ženy - muší váha (48-51 kg) – 2. semifinále | ženy | ✓ | ||
07:30 | Box | Ženy - welterová váha (64-69 kg) – 1. semifinále | ženy | ✓ | ||
07:30 | Stolní tenis | Čína | 3:0 | Jižní Korea | muži | - |
07:33 | Jachting | Muži - třída 470 – finálový závod | muži | ✓ | ||
07:48 | Box | Ženy - welterová váha (64-69 kg) – 2. semifinále | ženy | ✓ | ||
08:00 | Skoky do vody | Ženy - 10 m věž – jednotlivci – 1. kolo | ženy | - | ||
08:03 | Box | Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 1. semifinále | muži | ✓ | ||
08:18 | Box | Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 2. semifinále | muži | ✓ | ||
08:30 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – kvalifikace | muži | - | ||
08:30 | Vodní pólo | Řecko | 10:4 | Černá Hora | muži | - |
08:33 | Jachting | Ženy - třída 470 – finálový závod | ženy | ✓ | ||
08:35 | Box | Muži - polotěžká váha (75-81 kg) - finále | muži | ✓ | ||
09:10 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – 1. kolo – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
09:15 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – 1. kolo – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
09:20 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – 1. kolo – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
09:25 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – 1. kolo – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
09:30 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – 1. kolo – 5. rozjížďka | ženy | - | ||
09:35 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 1. rozjížďka | muži | - | ||
09:38 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 2. rozjížďka | muži | - | ||
09:41 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 3. rozjížďka | muži | - | ||
09:44 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 4. rozjížďka | muži | - | ||
09:47 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 5. rozjížďka | muži | - | ||
09:50 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 6. rozjížďka | muži | - | ||
09:53 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 7. rozjížďka | muži | - | ||
09:56 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 8. rozjížďka | muži | - | ||
09:59 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 9. rozjížďka | muži | - | ||
10:00 | Sportovní lezení | Ženy – kombinace – rychlost – kvalifikace | ženy | - | ||
10:00 | Házená | Švédsko | 39:30 | Jižní Korea | ženy | - |
10:00 | Volejbal | Srbsko | 3:0 | Itálie | ženy | - |
10:02 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 10. rozjížďka | muži | - | ||
10:05 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 11. rozjížďka | muži | - | ||
10:08 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – 12. rozjížďka | muži | - | ||
10:11 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – opravy – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
10:16 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – opravy – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
10:20 | Basketbal | Japonsko | 86:85 | Belgie | ženy | - |
10:21 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – opravy – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
10:26 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – opravy – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
10:31 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo - opravy – 1. rozjížďka | muži | - | ||
10:34 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – opravy – 2. rozjížďka | muži | - | ||
10:37 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – opravy – 3. rozjížďka | muži | - | ||
10:40 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 1. kolo – opravy – 4. rozjížďka | muži | - | ||
10:45 | Dráhová cyklistika | Muži - stíhací závod družstev – finále | muži | ✓ | ||
10:45 | Dráhová cyklistika | Muži – stíhací závod družstev – finále – o 7. místo | muži | - | ||
10:52 | Dráhová cyklistika | Muži – stíhací závod družstev – finále – o 5. místo | muži | - | ||
10:59 | Dráhová cyklistika | Muži – stíhací závod družstev – finále – o 3. místo | muži | ✓ | ||
11:00 | Sportovní lezení | Ženy – kombinace – bouldering – kvalifikace | ženy | - | ||
11:06 | Dráhová cyklistika | Muži – stíhací závod družstev – finále – o 1. místo | muži | ✓ | ||
11:13 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo – 1. rozjížďka | muži | - | ||
11:15 | Zápas | Muži - volný styl 57 kg – semifinále | muži | - | ||
11:16 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo – 2. rozjížďka | muži | - | ||
11:19 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo – 3. rozjížďka | muži | - | ||
11:20 | Vodní pólo | Itálie | 6:10 | Srbsko | muži | - |
11:22 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo – 4. rozjížďka | muži | - | ||
11:22 | Zápas | Muži - volný styl 57 kg – semifinále | muži | - | ||
11:25 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo – 5. rozjížďka | muži | - | ||
11:28 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo – 6. rozjížďka | muži | - | ||
11:29 | Zápas | Muži - volný styl 86 kg – semifinále | muži | - | ||
11:30 | Atletika | Muži - desetiboj – výška - skupina A | muži | - | ||
11:30 | Atletika | Muži - desetiboj – výška - skupina B | muži | - | ||
11:31 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo – 7. rozjížďka | muži | - | ||
11:34 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo – 8. rozjížďka | muži | - | ||
11:36 | Zápas | Muži - volný styl 87 kg – semifinále | muži | - | ||
11:43 | Zápas | Ženy – volný styl 57 kg – semifinále | ženy | - | ||
11:47 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo - opravy – 1. rozjížďka | muži | - | ||
11:50 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo – opravy – 2. rozjížďka | muži | - | ||
11:50 | Zápas | Ženy – volný styl 57 kg – semifinále | ženy | - | ||
11:53 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo – opravy – 3. rozjížďka | muži | - | ||
11:56 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – 2. kolo – opravy – 4. rozjížďka | muži | - | ||
12:00 | Atletika | Ženy – 1500 m – 1. semifinále | ženy | - | ||
12:00 | Baseball/Softbal | Jižní Korea | 2:5 | Japonsko | muži | - |
12:00 | Jezdectví | Parkúr – jednotlivci – finále | m/ž | ✓ | ||
12:00 | Pozemní hokej | Argentina | 2:1 | Indie | ženy | - |
12:05 | Atletika | Ženy - sedmiboj – koule - skupina A | ženy | - | ||
12:05 | Atletika | Ženy - sedmiboj – koule - skupina B | ženy | - | ||
12:12 | Atletika | Ženy – 1500 m – 2. semifinále | ženy | - | ||
12:30 | Atletika | Ženy – 400 m – 1. semifinále | ženy | - | ||
12:30 | Synchronizované plavání | Dvojice - volný program - finále | ženy | ✓ | ||
12:30 | Stolní tenis | Japonsko | 2:3 | Německo | muži | - |
12:30 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 67 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:38 | Atletika | Ženy – 400 m – 2. semifinále | ženy | - | ||
12:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 67 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:46 | Atletika | Ženy – 400 m – 3. semifinále | ženy | - | ||
12:50 | Vzpírání | Muži – nad 109 kg – skupina A | muži | ✓ | ||
12:50 | Vodní pólo | Maďarsko | 15:11 | Chorvatsko | muži | - |
12:50 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 67 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:00 | Atletika | Ženy – 3000 m překážek – finále | ženy | ✓ | ||
13:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 87 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:10 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 87 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:15 | Atletika | Muži – kladivo – finále | muži | ✓ | ||
13:20 | Zápas | Muži - řecko-římský styl 87 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:30 | Atletika | Ženy – sedmiboj – 200 m – 1. rozběh | ženy | - | ||
13:36 | Jezdectví | Parkúr – jednotlivci – rozeskakování | m/ž | ✓ | ||
13:38 | Atletika | Ženy – sedmiboj – 200 m – 2. rozběh | ženy | - | ||
13:45 | Házená | Francie | 32:22 | Nizozemsko | ženy | - |
13:46 | Atletika | Ženy – sedmiboj – 200 m – 3. rozběh | ženy | - | ||
13:55 | Zápas | Ženy – volný styl 62 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
14:00 | Basketbal | Španělsko | 64:67 | Francie | ženy | - |
14:00 | Plážový volejbal | Německo | 0:2 | ROC | muži | - |
14:05 | Atletika | Muži – 800 m – finále | muži | ✓ | ||
14:05 | Zápas | Ženy – volný styl 62 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
14:10 | Sportovní lezení | Ženy – kombinace – obtížnost – kvalifikace | ženy | - | ||
14:15 | Zápas | Ženy – volný styl 62 kg – finále | ženy | ✓ | ||
14:30 | Atletika | Muži – desetiboj - 400 m – 1. rozběh | muži | - | ||
14:30 | Volejbal | Brazílie | 3:1 | ROC | ženy | - |
14:38 | Atletika | Muži – desetiboj - 400 m – 2. rozběh | muži | - | ||
14:46 | Atletika | Muži – desetiboj - 400 m – 3. rozběh | muži | - | ||
14:55 | Atletika | Muži – 200 m – finále | muži | ✓ | ||
15:00 | Plážový volejbal | Katar | 2:0 | Itálie | muži | - |
23:30 | Dálkové plavání | Muži – 10 km | muži | ✓ |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.