Zpět
Program a výsledky
5. 8. 2021
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
00:30 | Golf | Ženy – 2. kolo | ženy | - | ||
02:00 | Atletika | Muži – desetiboj - 110 m překážek m – 1. rozběh | muži | - | ||
02:00 | Skateboarding | Muži – park – 1. kolo – 1. rozjížďka | muži | - | ||
02:00 | Plážový volejbal | Švýcarsko | 0:2 | USA | ženy | - |
02:08 | Atletika | Muži – desetiboj - 110 m překážek m – 2. rozběh | muži | - | ||
02:10 | Atletika | Ženy – výška - kvalifikace - skupina A | ženy | - | ||
02:10 | Atletika | Ženy – výška - kvalifikace - skupina B | ženy | - | ||
02:16 | Atletika | Muži – desetiboj - 110 m překážek m – 3. rozběh | muži | - | ||
02:30 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200 m – 1. semifinále | muži | - | ||
02:37 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200 m – 2. semifinále | muži | - | ||
02:40 | Atletika | Ženy - sedmiboj – dálka - skupina A | ženy | - | ||
02:40 | Atletika | Ženy - sedmiboj – dálka - skupina B | ženy | - | ||
02:42 | Skateboarding | Muži – park – 1. kolo – 2. rozjížďka | muži | - | ||
02:44 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200 m – 1. semifinále | ženy | - | ||
02:50 | Atletika | Muži - desetiboj – disk - skupina A | muži | - | ||
02:51 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200 m – 2. semifinále | ženy | - | ||
02:58 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500 m – 1. semifinále | ženy | - | ||
03:00 | Atletika | Ženy – štafeta 4x100 m – 1. rozběh | ženy | - | ||
03:00 | Skoky do vody | Ženy - 10 m věž – jednotlivci – semifinále | ženy | - | ||
03:00 | Karate | Ženy – kata – skupina A – 1. kata | ženy | - | ||
03:00 | Plážový volejbal | Austrálie | 2:0 | Lotyšsko | ženy | - |
03:05 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500 m – 2. semifinále | ženy | - | ||
03:09 | Atletika | Ženy – štafeta 4x100 m – 2. rozběh | ženy | - | ||
03:12 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500m - 3. semifinále | ženy | - | ||
03:20 | Karate | Ženy – kata – skupina B – 1. kata | ženy | - | ||
03:24 | Skateboarding | Muži – park – 1. kolo – 3. rozjížďka | muži | - | ||
03:26 | Rychlostní kanoistika | Muži - K2 - 1000 m – 1. semifinále | muži | - | ||
03:30 | Pozemní hokej | Německo | 4:5 | Indie | muži | ✓ |
03:34 | Rychlostní kanoistika | Muži - K2 - 1000 m – 2. semifinále | muži | - | ||
03:40 | Karate | Ženy – kata – skupina A – 2. kata | ženy | - | ||
03:55 | Atletika | Muži - desetiboj – disk - skupina B | muži | - | ||
04:00 | Atletika | Muži – trojskok – finále | muži | ✓ | ||
04:00 | Karate | Ženy – kata – skupina B – 2. kata | ženy | - | ||
04:00 | Stolní tenis | Německo | 1:3 | Hongkong, Čína | ženy | ✓ |
04:00 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - opravy | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - opravy | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - opravy | ženy | - | ||
04:05 | Atletika | Muži – koule – finále | muži | ✓ | ||
04:06 | Skateboarding | Muži – park – 1. kolo – 4. rozjížďka | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Muži - volný styl do 57 kg - opravy | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Muži - volný styl do 86 kg - opravy | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Ženy - volný styl do 57 kg - opravy | ženy | - | ||
04:25 | Karate | Ženy – kata – pořadí skupiny A | ženy | - | ||
04:30 | Atletika | Muži – štafeta 4x100 m – 1. rozběh | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:35 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200 m – finále B | muži | - | ||
04:37 | Karate | Ženy – kata – pořadí skupiny B | ženy | - | ||
04:37 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:37 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:37 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:39 | Atletika | Muži – štafeta 4x100 m – 2. rozběh | muži | - | ||
04:42 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 - 200 m – finále A | muži | ✓ | ||
04:44 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:50 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200 m – finále B | ženy | - | ||
04:51 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:55 | Atletika | Muži – 110 m překážek – finále | muži | ✓ | ||
04:57 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C1 - 200 m – finále A | ženy | ✓ | ||
04:58 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:58 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:58 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:05 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B | muži | - | ||
05:05 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:05 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:05 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:12 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:19 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B - zrušeno | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:22 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500 m – finále B | ženy | - | ||
05:26 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina A | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:29 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 - 500 m – finále A | ženy | ✓ | ||
05:30 | Atletika | Ženy - sedmiboj – oštěp - skupina A | ženy | - | ||
05:30 | Skateboarding | Muži – park – finále | muži | ✓ | ||
05:33 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina A | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:40 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:45 | Atletika | Muži – desetiboj - tyč - kvalifikace - skupina A | muži | - | ||
05:45 | Atletika | Muži – desetiboj - tyč - kvalifikace - skupina B | muži | - | ||
05:47 | Rychlostní kanoistika | Muži - K2 - 1000 m – finále B | muži | - | ||
05:47 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B - zrušeno | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:54 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B | muži | - | ||
05:55 | Rychlostní kanoistika | Muži - K2 - 1000 m – finále A | muži | ✓ | ||
06:00 | Moderní pětiboj | Ženy – šerm | ženy | - | ||
06:00 | Volejbal | Brazílie | 1:3 | ROC | muži | - |
06:01 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina A | muži | - | ||
06:08 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina A | muži | - | ||
06:15 | Basketbal | USA | 97:78 | Austrálie | muži | - |
06:15 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B - zrušeno | muži | - | ||
06:22 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B | muži | - | ||
06:29 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B | muži | - | ||
06:36 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina A | muži | - | ||
06:40 | Atletika | Ženy - sedmiboj – oštěp - skupina B | ženy | - | ||
06:43 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina A | muži | - | ||
06:50 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B | muži | - | ||
06:57 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B | muži | - | ||
07:00 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 1. semifinále | ženy | ✓ | ||
07:00 | Vodní pólo | Čína | 6:13 | Nizozemsko | ženy | - |
07:04 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B - zrušeno | muži | - | ||
07:11 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina A | muži | - | ||
07:15 | Box | Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 2. semifinále | ženy | ✓ | ||
07:18 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina A | muži | - | ||
07:25 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B | muži | - | ||
07:30 | Box | Muži - muší váha (48-52 kg) – 1. semifinále | muži | ✓ | ||
07:32 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B | muži | - | ||
07:39 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina B - zrušeno | muži | - | ||
07:46 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina A | muži | - | ||
07:48 | Box | Muži - muší váha (48-52 kg) – 2. semifinále | muži | ✓ | ||
07:53 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – skupina A | muži | - | ||
08:00 | Skoky do vody | Ženy - 10 m věž – jednotlivci – finále | ženy | ✓ | ||
08:03 | Box | Muži - střední váha (69-75 kg) – 1. semifinále | muži | ✓ | ||
08:18 | Box | Muži - střední váha (69-75 kg) – 2. semifinále | muži | ✓ | ||
08:30 | Dráhová cyklistika | Muži – omnium – 1. závod – hladký závod | muži | - | ||
08:30 | Vodní pólo | ROC | 11:15 | USA | ženy | - |
08:35 | Box | Muži - pérová váha (52-57 kg) - finále | muži | ✓ | ||
08:48 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - osmifinále | muži | - | ||
08:48 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – osmifinále – 1. rozjížďka | muži | - | ||
08:51 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – osmifinále – 2. rozjížďka | muži | - | ||
08:54 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – osmifinále – 3. rozjížďka | muži | - | ||
08:57 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – osmifinále – 4. rozjížďka | muži | - | ||
09:00 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – osmifinále – 5. rozjížďka | muži | - | ||
09:03 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – osmifinále – 6. rozjížďka | muži | - | ||
09:06 | Dráhová cyklistika | Ženy - keirin - čtvrtfinále | ženy | - | ||
09:06 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – čtvrtfinále – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
09:11 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – čtvrtfinále – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
09:16 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – čtvrtfinále – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
09:21 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - osmifinále - opravy | muži | - | ||
09:21 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – osmifinále - opravy – 1. rozjížďka | muži | - | ||
09:24 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – osmifinále – opravy – 2. rozjížďka | muži | - | ||
09:27 | Dráhová cyklistika | Muži – omnium – 2. závod – rychlostní závod | muži | - | ||
09:30 | Atletika | Muži – 20 km chůze – finále | muži | ✓ | ||
09:30 | Moderní pětiboj | Muži – šerm | muži | - | ||
09:45 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - čtvrtfinále | muži | - | ||
09:45 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – čtvrtfinále – 1. závod | muži | - | ||
09:45 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - čtvrtfinále - 1. rozjížďka | muži | - | ||
09:45 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - čtvrtfinále - 2. rozjížďka | muži | - | ||
09:45 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - čtvrtfinále - 3. rozjížďka | muži | - | ||
09:45 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - čtvrtfinále - 4. rozjížďka | muži | - | ||
09:57 | Dráhová cyklistika | Ženy - keirin - semifinále | ženy | - | ||
09:57 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – semifinále – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
10:00 | Fotbal | Austrálie | 3:4 | USA | ženy | ✓ |
10:00 | Házená | Francie | 27:23 | Egypt | muži | - |
10:00 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B | ženy | - | ||
10:02 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – semifinále – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
10:07 | Dráhová cyklistika | Muži – omnium – 3. závod – vylučovací závod | muži | - | ||
10:07 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B | ženy | - | ||
10:14 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A | ženy | - | ||
10:21 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A | ženy | - | ||
10:25 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – čtvrtfinále – 2. závod | muži | - | ||
10:28 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B | ženy | - | ||
10:30 | Sportovní lezení | Muži – kombinace – rychlost – finále | muži | - | ||
10:35 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B | ženy | - | ||
10:37 | Dráhová cyklistika | Ženy - keirin - finále | ženy | ✓ | ||
10:37 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – finále – o 7.-12. místo | ženy | - | ||
10:42 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A | ženy | - | ||
10:45 | Dráhová cyklistika | Ženy – keirin – finále – o 1.-6. místo | ženy | ✓ | ||
10:49 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A | ženy | - | ||
10:50 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – čtvrtfinále – rozhodující závod | muži | - | ||
10:55 | Dráhová cyklistika | Muži – omnium – 4. závod – bodovací závod | muži | ✓ | ||
10:56 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B | ženy | - | ||
11:03 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B | ženy | - | ||
11:10 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A | ženy | - | ||
11:15 | Zápas | Muži - volný styl 74 kg – semifinále | muži | - | ||
11:17 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B | ženy | - | ||
11:20 | Vodní pólo | Austrálie | 14:12 | Kanada | ženy | - |
11:24 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B | ženy | - | ||
11:25 | Zápas | Muži - volný styl 74 kg – semifinále | muži | - | ||
11:27 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – o 5.-8. místo | muži | - | ||
11:30 | Sportovní lezení | Muži – kombinace – bouldering – finále | muži | - | ||
11:31 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A | ženy | - | ||
11:35 | Zápas | Muži - volný styl 125 kg – semifinále | muži | - | ||
11:38 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B | ženy | - | ||
11:45 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B | ženy | - | ||
11:45 | Zápas | Muži - volný styl 125 kg – semifinále | muži | - | ||
11:55 | Zápas | Ženy – volný styl 53 kg – semifinále | ženy | - | ||
12:00 | Atletika | Ženy – tyč – finále | ženy | ✓ | ||
12:00 | Baseball/Softbal | Jižní Korea | 2:7 | USA | muži | - |
12:00 | Pozemní hokej | Austrálie | 1:1 | Belgie | muži | ✓ |
12:05 | Zápas | Ženy – volný styl 53 kg – semifinále | ženy | - | ||
12:15 | Atletika | Muži - desetiboj – oštěp - skupina A | muži | - | ||
12:25 | Atletika | Ženy – štafeta 4x400 m – 1. rozběh | ženy | - | ||
12:30 | Karate | Ženy – kata – o bronz | ženy | ✓ | ||
12:30 | Stolní tenis | Čína | 3:0 | Japonsko | ženy | ✓ |
12:30 | Zápas | Muži - volný styl 57 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:37 | Atletika | Ženy – štafeta 4x400 m – 2. rozběh | ženy | - | ||
12:40 | Karate | Ženy – kata – o bronz | ženy | ✓ | ||
12:40 | Zápas | Muži - volný styl 57 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:50 | Karate | Ženy – kata – finále | ženy | ✓ | ||
12:50 | Vodní pólo | Španělsko | 8:6 | Maďarsko | ženy | - |
12:50 | Zápas | Muži - volný styl 57 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:00 | Atletika | Muži – 1500 m – 1. semifinále | muži | - | ||
13:00 | Basketbal | Francie | 90:89 | Slovinsko | muži | - |
13:00 | Zápas | Muži - volný styl 86 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:05 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – semifinále | muži | ✓ | ||
13:10 | Atletika | Muži – 1500 m – 2. semifinále | muži | - | ||
13:10 | Zápas | Muži - volný styl 86 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:13 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – semifinále | muži | ✓ | ||
13:20 | Atletika | Muži - desetiboj – oštěp - skupina B | muži | - | ||
13:20 | Zápas | Muži - volný styl 86 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:22 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – semifinále | ženy | ✓ | ||
13:30 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – semifinále | ženy | ✓ | ||
13:40 | Karate | Muži – kumite - do 67 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:50 | Karate | Ženy – kumite - do 55 kg – finále | ženy | ✓ | ||
13:55 | Zápas | Ženy – volný styl 57 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
14:00 | Atletika | Muži – 400 m – finále | muži | ✓ | ||
14:00 | Házená | Španělsko | 23:27 | Dánsko | muži | - |
14:00 | Plážový volejbal | Norsko | 2:0 | Lotyšsko | muži | - |
14:00 | Volejbal | Francie | 3:0 | Argentina | muži | - |
14:05 | Zápas | Ženy – volný styl 57 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
14:10 | Sportovní lezení | Muži – kombinace – obtížnost – finále | muži | ✓ | ||
14:15 | Zápas | Ženy – volný styl 57 kg – finále | ženy | ✓ | ||
14:20 | Atletika | Ženy – sedmiboj – 800 m – 1. rozběh | ženy | - | ||
14:30 | Atletika | Ženy – sedmiboj – 800 m – 2. rozběh | ženy | ✓ | ||
14:40 | Atletika | Muži – desetiboj – 1500 m – 1. rozběh | muži | ✓ | ||
15:00 | Plážový volejbal | Katar | 0:2 | ROC | muži | - |
22:30 | Atletika | Muži – 50 km chůze – finále | muži | ✓ |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.