Zpět
Program a výsledky
6. 8. 2021
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
00:30 | Golf | Ženy – 3. kolo | ženy | - | ||
02:30 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C2 - 500 m – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
02:37 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C2 - 500 m – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
02:44 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000 m – 1. rozjížďka | muži | - | ||
02:52 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000 m – 2. rozjížďka | muži | - | ||
03:00 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000 m – 3. rozjížďka | muži | - | ||
03:00 | Karate | Muži – kata – skupina A – 1. kata | muži | - | ||
03:00 | Plážový volejbal | Lotyšsko | 0:2 | Švýcarsko | ženy | ✓ |
03:08 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000m - 4. rozjížďka | muži | - | ||
03:16 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000m - 5. rozjížďka | muži | - | ||
03:20 | Moderní gymnastika | Ženy – kvalifikace – 1. střídání | ženy | - | ||
03:24 | Karate | Muži – kata – skupina B – 1. kata | muži | - | ||
03:30 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K4 - 500 m – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
03:30 | Pozemní hokej | Velká Británie | 4:3 | Indie | ženy | ✓ |
03:37 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K4 - 500 m – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
03:44 | Rychlostní kanoistika | Muži - K4 - 500 m – 1. rozjížďka | muži | - | ||
03:44 | Karate | Muži – kata – skupina A – 2. kata | muži | - | ||
03:51 | Rychlostní kanoistika | Muži - K4 - 500 m – 2. rozjížďka | muži | - | ||
04:00 | Stolní tenis | Jižní Korea | 1:3 | Japonsko | muži | ✓ |
04:00 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - opravy | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - opravy | muži | - | ||
04:00 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - opravy | ženy | - | ||
04:07 | Zápas | Muži - volný styl do 125 kg - opravy | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Muži - volný styl do 74 kg - opravy | muži | - | ||
04:07 | Zápas | Ženy - volný styl do 53 kg - opravy | ženy | - | ||
04:08 | Karate | Muži – kata – skupina B – 2. kata | muži | - | ||
04:21 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C2 - 500 m – 1. čtvrtfinále | ženy | - | ||
04:28 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C2 - 500 m – 2. čtvrtfinále | ženy | - | ||
04:30 | Plážový volejbal | Austrálie | 0:2 | USA | ženy | ✓ |
04:30 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:30 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:33 | Karate | Muži – kata – pořadí skupiny A | muži | - | ||
04:35 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000 m – 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
04:37 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:37 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:37 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:43 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000 m – 2. čtvrtfinále | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:44 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:45 | Karate | Muži – kata – pořadí skupiny B | muži | - | ||
04:50 | Moderní gymnastika | Ženy – kvalifikace – 2. střídání | ženy | - | ||
04:51 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000m - 3. čtvrtfinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:51 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále | ženy | - | ||
04:58 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:58 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
04:58 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:05 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K4 - 500m - 1. čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:05 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:05 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:05 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:12 | Rychlostní kanoistika | Muži - K4 - 500m - 1. čtvrtfinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:12 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:19 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále | muži | - | ||
05:19 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále | ženy | - | ||
05:26 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:26 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:28 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
05:33 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:33 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:35 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
05:40 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:40 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:42 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
05:47 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - čtvrtfinále | muži | - | ||
05:47 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - čtvrtfinále | ženy | - | ||
05:49 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
05:56 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
06:00 | Volejbal | Srbsko | 0:3 | USA | ženy | - |
06:03 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
06:10 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
06:17 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
06:24 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
06:31 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
06:38 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
06:40 | Basketbal | USA | 79:59 | Srbsko | ženy | - |
06:45 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
06:52 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
06:59 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
07:00 | Box | Ženy - střední váha (69-75 kg) – 1. semifinále | ženy | ✓ | ||
07:00 | Vodní pólo | Černá Hora | 10:12 | Chorvatsko | muži | - |
07:06 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
07:15 | Box | Ženy - střední váha (69-75 kg) – 2. semifinále | ženy | ✓ | ||
07:18 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
07:20 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
07:27 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
07:30 | Moderní pětiboj | Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 1. rozplavba | ženy | - | ||
07:32 | Box | Muži - lehká váha (57-63 kg) – 1. semifinále | muži | ✓ | ||
07:34 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
07:36 | Moderní pětiboj | Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 2. rozplavba | ženy | - | ||
07:41 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
07:42 | Moderní pětiboj | Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 3. rozplavba | ženy | - | ||
07:47 | Box | Muži - lehká váha (57-63 kg) – 2. semifinále | muži | ✓ | ||
07:48 | Moderní pětiboj | Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 4. rozplavba | ženy | - | ||
07:50 | Moderní gymnastika | Ženy – kvalifikace – 3. střídání | ženy | - | ||
07:54 | Moderní pětiboj | Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 5. rozplavba | ženy | - | ||
08:00 | Skoky do vody | Muži - 10 m věž – jednotlivci – 1. kolo | muži | - | ||
08:00 | Moderní pětiboj | Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 6. rozplavba | ženy | - | ||
08:05 | Box | Muži - těžká váha (81-91 kg) - finále | muži | ✓ | ||
08:30 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – kvalifikace | ženy | - | ||
08:30 | Vodní pólo | Řecko | 9:6 | Maďarsko | muži | - |
08:45 | Moderní pětiboj | Ženy – šerm – doplňovací kolo | ženy | - | ||
09:10 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - semifinále | muži | - | ||
09:10 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – semifinále – 1. závod | muži | - | ||
09:10 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - semifinále - 1. rozjížďka | muži | - | ||
09:10 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - semifinále - 2. rozjížďka | muži | - | ||
09:16 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint - 1. kolo | ženy | - | ||
09:16 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
09:19 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
09:20 | Moderní gymnastika | Ženy – kvalifikace – 4. střídání | ženy | - | ||
09:22 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
09:25 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
09:28 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 5. rozjížďka | ženy | - | ||
09:30 | Atletika | Ženy – 20 km chůze – finále | ženy | ✓ | ||
09:31 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 6. rozjížďka | ženy | - | ||
09:34 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 7. rozjížďka | ženy | - | ||
09:37 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 8. rozjížďka | ženy | - | ||
09:40 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 9. rozjížďka | ženy | - | ||
09:43 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 10. rozjížďka | ženy | - | ||
09:46 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 11. rozjížďka | ženy | - | ||
09:49 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – 12. rozjížďka | ženy | - | ||
09:52 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – semifinále – 2. závod | muži | - | ||
09:58 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint - 1. kolo - opravy | ženy | - | ||
09:58 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo - opravy – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
10:00 | Házená | Francie | 29:27 | Švédsko | ženy | - |
10:00 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina A | muži | - | ||
10:01 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – opravy – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
10:04 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – opravy – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
10:07 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 1. kolo – opravy – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
10:07 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina A | muži | - | ||
10:10 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – semifinále – rozhodující závod - zrušeno | muži | - | ||
10:14 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina B | muži | - | ||
10:15 | Dráhová cyklistika | Ženy – madison – finále | ženy | ✓ | ||
10:15 | Moderní pětiboj | Ženy – parkur | ženy | - | ||
10:21 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina B | muži | - | ||
10:28 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina A | muži | - | ||
10:30 | Sportovní lezení | Ženy – kombinace – rychlost – finále | ženy | - | ||
10:35 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina A | muži | - | ||
10:42 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina B | muži | - | ||
10:49 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina B | muži | - | ||
10:56 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina A | muži | - | ||
11:00 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - finále | muži | ✓ | ||
11:00 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – finále – 1. závod | muži | - | ||
11:00 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - o bronz | muži | ✓ | ||
11:00 | Fotbal | Mexiko | 3:1 | Japonsko | muži | ✓ |
11:03 | Dráhová cyklistika | Muži - sprint - finále | muži | ✓ | ||
11:03 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina A | muži | - | ||
11:06 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint - 2. kolo | ženy | - | ||
11:06 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
11:09 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
11:10 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina B | muži | - | ||
11:12 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
11:15 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
11:15 | Zápas | Muži - volný styl 65 kg – semifinále | muži | - | ||
11:17 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina B | muži | - | ||
11:18 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo – 5. rozjížďka | ženy | - | ||
11:20 | Vodní pólo | Itálie | 6:7 | USA | muži | - |
11:21 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo – 6. rozjížďka | ženy | - | ||
11:24 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo – 7. rozjížďka | ženy | - | ||
11:24 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina A | muži | - | ||
11:25 | Zápas | Muži - volný styl 65 kg – semifinále | muži | - | ||
11:27 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo – 8. rozjížďka | ženy | - | ||
11:30 | Sportovní lezení | Ženy – kombinace – bouldering – finále | ženy | - | ||
11:31 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina A | muži | - | ||
11:35 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – finále – 2. závod | muži | ✓ | ||
11:35 | Zápas | Muži - volný styl 97 kg – semifinále | muži | - | ||
11:38 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina B | muži | - | ||
11:45 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina B | muži | - | ||
11:45 | Zápas | Muži - volný styl 97 kg – semifinále | muži | - | ||
11:50 | Dráhová cyklistika | Muži – sprint – finále – rozhodující závod | muži | ✓ | ||
11:52 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina A | muži | - | ||
11:53 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint - 2. kolo - opravy | ženy | - | ||
11:53 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo - opravy – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
11:55 | Zápas | Ženy – volný styl 50 kg – semifinále | ženy | - | ||
11:56 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo – opravy – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
11:59 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo – opravy – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
11:59 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina A | muži | - | ||
12:00 | Jezdectví | Parkúr – družstva – kvalifikace | m/ž | - | ||
12:00 | Pozemní hokej | Nizozemsko | 3:1 | Argentina | ženy | ✓ |
12:02 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – 2. kolo – opravy – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
12:05 | Zápas | Ženy – volný styl 50 kg – semifinále | ženy | - | ||
12:06 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina B | muži | - | ||
12:13 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – skupina B | muži | - | ||
12:30 | Karate | Muži – kata – o bronz | muži | ✓ | ||
12:30 | Synchronizované plavání | Družstva - technický program | ženy | - | ||
12:30 | Stolní tenis | Čína | 3:0 | Německo | muži | ✓ |
12:30 | Zápas | Muži - volný styl 74 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:40 | Karate | Muži – kata – o bronz | muži | ✓ | ||
12:40 | Zápas | Muži - volný styl 74 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:45 | Moderní pětiboj | Ženy – střelba/běh | ženy | ✓ | ||
12:50 | Karate | Muži – kata – finále | muži | ✓ | ||
12:50 | Vodní pólo | Srbsko | 10:9 | Španělsko | muži | - |
12:50 | Zápas | Muži - volný styl 74 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:00 | Basketbal | Japonsko | 87:71 | Francie | ženy | - |
13:00 | Zápas | Muži - volný styl 125 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:05 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – semifinále | ženy | ✓ | ||
13:10 | Zápas | Muži - volný styl 125 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:13 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – semifinále | ženy | ✓ | ||
13:20 | Zápas | Muži - volný styl 125 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:22 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – semifinále | muži | ✓ | ||
13:25 | Atletika | Muži – štafeta 4x400 m – 1. rozběh | muži | - | ||
13:30 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – semifinále | muži | ✓ | ||
13:37 | Atletika | Muži – štafeta 4x400 m – 2. rozběh | muži | - | ||
13:40 | Karate | Ženy – kumite - do 61 kg – finále | ženy | ✓ | ||
13:50 | Atletika | Ženy – oštěp – finále | ženy | ✓ | ||
13:50 | Karate | Muži – kumite - do 75 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:55 | Zápas | Ženy – volný styl 53 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
14:00 | Atletika | Muži – 5000 m - finále | muži | ✓ | ||
14:00 | Fotbal | Švédsko | 1:1 | Kanada | ženy | ✓ |
14:00 | Házená | Norsko | 26:27 | ROC | ženy | - |
14:00 | Volejbal | Brazílie | 3:0 | Jižní Korea | ženy | - |
14:05 | Zápas | Ženy – volný styl 53 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
14:10 | Sportovní lezení | Ženy – kombinace – obtížnost – finále | ženy | ✓ | ||
14:15 | Zápas | Ženy – volný styl 53 kg – finále | ženy | ✓ | ||
14:35 | Atletika | Ženy – 400 m – finále | ženy | ✓ | ||
14:50 | Atletika | Ženy – 1500 m – finále | ženy | ✓ | ||
15:30 | Atletika | Ženy – štafeta 4x100 m – finále | ženy | ✓ | ||
15:50 | Atletika | Muži – štafeta 4x100 m – finále | muži | ✓ | ||
23:00 | Atletika | Ženy – maraton – finále | ženy | ✓ | ||
23:30 | Golf | Ženy – 4. kolo | ženy | ✓ |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.