Zpět
Program a výsledky
7. 8. 2021
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
02:30 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C2 - 500 m – 1. semifinále | ženy | - | ||
02:30 | Vodní pólo | Čína | 7:16 | Kanada | ženy | - |
02:37 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C2 - 500 m – 2. semifinále | ženy | - | ||
02:44 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000 m – 1. semifinále | muži | - | ||
02:52 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000 m – 2. semifinále | muži | - | ||
03:00 | Skoky do vody | Muži - 10 m věž – jednotlivci – semifinále | muži | - | ||
03:00 | Moderní gymnastika | Ženy – družstva – kvalifikace – 1. střídání | ženy | - | ||
03:00 | Plážový volejbal | Lotyšsko | 0:2 | Katar | muži | ✓ |
03:07 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K4 - 500 m – 1. semifinále | ženy | - | ||
03:14 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K4 - 500m - 2. semifinále | ženy | - | ||
03:21 | Rychlostní kanoistika | Muži - K4 - 500 m – 1. semifinále | muži | - | ||
03:28 | Rychlostní kanoistika | Muži - K4 - 500m - 2. semifinále | muži | - | ||
04:00 | Vodní pólo | Nizozemsko | 7:14 | Austrálie | ženy | - |
04:30 | Basketbal | Francie | 82:87 | USA | muži | ✓ |
04:30 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C2 - 500 m – finále B | ženy | - | ||
04:30 | Plážový volejbal | Norsko | 2:0 | ROC | muži | ✓ |
04:30 | Moderní gymnastika | Ženy – družstva – kvalifikace – 2. střídání | ženy | - | ||
04:37 | Rychlostní kanoistika | Ženy - C2 - 500 m – finále A | ženy | ✓ | ||
04:45 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000 m – finále B | muži | - | ||
04:53 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 - 1000 m – finále A | muži | ✓ | ||
05:00 | Baseball/Softbal | Dominikánská rep. | 10:6 | Jižní Korea | muži | ✓ |
05:12 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K4 - 500m - finále B | ženy | - | ||
05:19 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K4 - 500 m – finále A | ženy | ✓ | ||
05:37 | Rychlostní kanoistika | Muži - K4 - 500 m – finále A | muži | ✓ | ||
06:30 | Volejbal | Argentina | 3:2 | Brazílie | muži | ✓ |
06:40 | Vodní pólo | Maďarsko | 11:9 | ROC | ženy | ✓ |
06:57 | Golf | Ženy – play off o 2. místo | ženy | - | ||
07:00 | Box | Muži - muší váha (48-52 kg) - finále | muži | ✓ | ||
07:00 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
07:07 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
07:14 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
07:15 | Box | Ženy - muší váha (48-51 kg) - finále | ženy | ✓ | ||
07:21 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
07:28 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
07:30 | Moderní pětiboj | Muži – plavání – 200 m volný způsob – 1. rozplavba | muži | - | ||
07:35 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
07:36 | Moderní pětiboj | Muži – plavání – 200 m volný způsob – 2. rozplavba | muži | - | ||
07:42 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
07:42 | Moderní pětiboj | Muži – plavání – 200 m volný způsob – 3. rozplavba | muži | - | ||
07:45 | Box | Muži - střední váha (69-75 kg) - finále | muži | ✓ | ||
07:48 | Moderní pětiboj | Muži – plavání – 200 m volný způsob – 4. rozplavba | muži | - | ||
07:49 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
07:54 | Moderní pětiboj | Muži – plavání – 200 m volný způsob – 5. rozplavba | muži | - | ||
07:56 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
08:00 | Skoky do vody | Muži - 10 m věž – jednotlivci – finále | muži | ✓ | ||
08:00 | Moderní pětiboj | Muži – plavání – 200 m volný způsob – 6. rozplavba | muži | - | ||
08:03 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
08:10 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
08:15 | Box | Ženy - welterová váha (64-69 kg) - finále | ženy | ✓ | ||
08:17 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
08:20 | Moderní gymnastika | Ženy – finále – 1. střídání | ženy | - | ||
08:24 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
08:30 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint - osmifinále | ženy | - | ||
08:30 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – osmifinále – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
08:31 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
08:33 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – osmifinále – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
08:36 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – osmifinále – 3. rozjížďka | ženy | - | ||
08:38 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
08:39 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – osmifinále – 4. rozjížďka | ženy | - | ||
08:42 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – osmifinále – 5. rozjížďka | ženy | - | ||
08:45 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – osmifinále – 6. rozjížďka | ženy | - | ||
08:45 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
08:45 | Moderní pětiboj | Muži – šerm – doplňovací kolo | muži | - | ||
08:48 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin - 1. kolo | muži | - | ||
08:48 | Dráhová cyklistika | Muži – keirin – 1. kolo – 1. rozjížďka | muži | - | ||
08:52 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
08:53 | Dráhová cyklistika | Muži – keirin – 1. kolo – 2. rozjížďka | muži | - | ||
08:53 | Moderní gymnastika | Ženy – finále – 2. střídání | ženy | - | ||
08:58 | Dráhová cyklistika | Muži – keirin – 1. kolo – 3. rozjížďka | muži | - | ||
08:59 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A | ženy | - | ||
09:00 | Basketbal | Srbsko | 76:91 | Francie | ženy | ✓ |
09:03 | Dráhová cyklistika | Muži – keirin – 1. kolo – 4. rozjížďka | muži | - | ||
09:06 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
09:08 | Dráhová cyklistika | Muži – keirin – 1. kolo – 5. rozjížďka | muži | - | ||
09:13 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint - osmifinále - opravy | ženy | - | ||
09:13 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – osmifinále - opravy – 1. rozjížďka | ženy | - | ||
09:13 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B | ženy | - | ||
09:16 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – osmifinále – opravy – 2. rozjížďka | ženy | - | ||
09:19 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin - 1. kolo - opravy | muži | - | ||
09:19 | Dráhová cyklistika | Muži – keirin – opravy – 1. rozjížďka | muži | - | ||
09:24 | Dráhová cyklistika | Muži – keirin – opravy – 2. rozjížďka | muži | - | ||
09:29 | Dráhová cyklistika | Muži – keirin – opravy – 3. rozjížďka | muži | - | ||
09:30 | Vodní pólo | Španělsko | 5:14 | USA | ženy | ✓ |
09:31 | Moderní gymnastika | Ženy – finále – 3. střídání | ženy | - | ||
09:34 | Dráhová cyklistika | Muži – keirin – opravy – 4. rozjížďka | muži | - | ||
09:39 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint - čtvrtfinále | ženy | - | ||
09:39 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – čtvrtfinále – 1. závod | ženy | - | ||
09:39 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint - čtvrtfinále - 1. rozjížďka | ženy | - | ||
09:39 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint - čtvrtfinále - 2. rozjížďka | ženy | - | ||
09:39 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint - čtvrtfinále - 3. rozjížďka | ženy | - | ||
09:39 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint - čtvrtfinále - 4. rozjížďka | ženy | - | ||
09:50 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A | muži | - | ||
09:55 | Dráhová cyklistika | Muži – madison – finále | muži | ✓ | ||
09:57 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A - zrušeno | muži | - | ||
10:00 | Házená | Egypt | 31:33 | Španělsko | muži | ✓ |
10:04 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B | muži | - | ||
10:04 | Moderní gymnastika | Ženy – finále – 4. střídání | ženy | ✓ | ||
10:11 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B | muži | - | ||
10:15 | Moderní pětiboj | Muži – parkur | muži | - | ||
10:18 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A | muži | - | ||
10:25 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A | muži | - | ||
10:32 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B | muži | - | ||
10:39 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B | muži | - | ||
10:46 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A - zrušeno | muži | - | ||
10:53 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A | muži | - | ||
10:55 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – čtvrtfinále – 2. závod | ženy | - | ||
11:00 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B | muži | - | ||
11:07 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B | muži | - | ||
11:14 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A | muži | - | ||
11:15 | Dráhová cyklistika | Ženy – sprint – čtvrtfinále – rozhodující závod | ženy | - | ||
11:21 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A - zrušeno | muži | - | ||
11:28 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B | muži | - | ||
11:35 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B | muži | - | ||
11:42 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A | muži | - | ||
11:45 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - opravy | muži | - | ||
11:45 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - opravy | muži | - | ||
11:45 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - opravy | ženy | - | ||
11:49 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A - zrušeno | muži | - | ||
11:52 | Zápas | Muži - volný styl do 65 kg - opravy | muži | - | ||
11:52 | Zápas | Muži - volný styl do 97 kg - opravy | muži | - | ||
11:52 | Zápas | Ženy - volný styl do 50 kg - opravy | ženy | - | ||
11:56 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B | muži | - | ||
12:00 | Baseball/Softbal | USA | 0:2 | Japonsko | muži | ✓ |
12:00 | Jezdectví | Parkúr – družstva – finále | m/ž | ✓ | ||
12:03 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B | muži | - | ||
12:20 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – semifinále | ženy | ✓ | ||
12:28 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – semifinále | ženy | ✓ | ||
12:30 | Moderní pětiboj | Muži – střelba/běh | muži | ✓ | ||
12:30 | Synchronizované plavání | Družstva - volný program | ženy | ✓ | ||
12:30 | Zápas | Muži - volný styl 65 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:35 | Atletika | Ženy – výška -finále | ženy | ✓ | ||
12:37 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – semifinále | muži | ✓ | ||
12:40 | Zápas | Muži - volný styl 65 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
12:45 | Atletika | Ženy – 10.000 m – finále | ženy | ✓ | ||
12:45 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – semifinále | muži | ✓ | ||
12:50 | Zápas | Muži - volný styl 65 kg – finále | muži | ✓ | ||
12:55 | Karate | Ženy – kumite - nad 61 kg – finále | ženy | ✓ | ||
13:00 | Atletika | Muži – oštěp – finále | muži | ✓ | ||
13:00 | Basketbal | Slovinsko | 93:107 | Austrálie | muži | ✓ |
13:00 | Zápas | Muži - volný styl 97 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:05 | Karate | Muži – kumite - nad 75 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:10 | Zápas | Muži - volný styl 97 kg – o bronz | muži | ✓ | ||
13:20 | Zápas | Muži - volný styl 97 kg – finále | muži | ✓ | ||
13:30 | Fotbal | Brazílie | 2:1 | Španělsko | muži | ✓ |
13:40 | Atletika | Muži – 1500 m - finále | muži | ✓ | ||
13:55 | Zápas | Ženy – volný styl 50 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
13:57 | Jezdectví | Parkúr – družstva – rozeskakování | m/ž | ✓ | ||
14:00 | Házená | Francie | 25:23 | Dánsko | muži | ✓ |
14:05 | Zápas | Ženy – volný styl 50 kg – o bronz | ženy | ✓ | ||
14:15 | Volejbal | Francie | 3:2 | ROC | muži | ✓ |
14:15 | Zápas | Ženy – volný styl 50 kg – finále | ženy | ✓ | ||
14:30 | Atletika | Ženy – štafeta 4x400 m – finále | ženy | ✓ | ||
14:50 | Atletika | Muži – štafeta 4x400 m – finále | muži | ✓ |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.