Kojení je důležitou fází ve startu života každého dítěte. Je to nejen způsob, jak zajistit výživu pro novorozence, ale také se ním vytváří pevné pouto mezi matkou a dítětem. Záležitosti týkající se kojení i mateřského mléka jsou pro ženy velmi intimním a důležitým tématem a často jsou spojeny i se strachy. Jedním z nich je i obava, že nedokážou správně vyvážit svou stravu, která je klíčem k zajištěné všech potřebných živin pro kojící matku i dítě.


Obavy z nedostatku živin? Zkuste doplněk stravy


Některé kojící ženy vynechají nebo omezují ze svého jídelníčku důležité zdroje živin, protože se obávají potenciálních alergií nebo negativních reakcí u svého dítěte. Někdy je proto nezbytné doplnit tyto živiny jiným způsobem. Vhodným řešením mohou být doplňky stravy, které jsou speciálně navržené pro kojící ženy.

Na trhu existuje obrovské množství těchto doplňků. Jedním z nich je i ENHYDROL kojení, který obsahuje extrakty z fenyklu, ječného sladu a anýzu, jenž působí příznivě na kojení. Součástí doplňku je i vápník a vitamin D, které přispívají k udržení normálního stavu kostí. Nejméně důležitý je i selen, který napomáhá k udržení normálního stavu vlasů.

close Doplněk stravy ENHYDROL kojení obsahuje také vápník, vitamin D a selen. info Zdroj: Akacia Group zoom_in Doplněk stravy ENHYDROL kojení obsahuje také vápník, vitamin D a selen.

Hledáme deset odvážných maminek


Chcete si tento doplněk stravy s jablečnou příchutí vyzkoušet zdarma? Jste nastávající maminka těsně před porodem, která má obavu, zda bude schopná kvalitně a bez problémů kojit? Nebo jste maminka po porodu či maminka v kterékoliv fázi kojení, která chce podpořit kojení? Stačí se přihlásit prostřednictvím formuláře k testování přípravku ENHYDROL kojení. Po skončení výzvy vybereme od 6. do 19. května deset maminek, kterým doplněk stravy pošleme.

close Doplněk stravy ENHYDROL kojení obsahuje extrakty z fenyklu, ječného sladu a anýzu, jenž působí příznivě na kojení. info Zdroj: Akacia Group zoom_in Doplněk stravy ENHYDROL kojení obsahuje extrakty z fenyklu, ječného sladu a anýzu, jenž působí příznivě na kojení.

Jak se přihlásit k testování doplňku stravy ENHYDROL kojení

K přihlášení do testování stačí vyplnit krátký formulář, který najdete pod tímto odkazem.

Podmínkou testování je, že musíte být maminka těsně před porodem, která má obavu, zda bude schopná kvalitně a bez problémů kojit, nebo maminka po porodu či v kterékoliv fázi kojení, která chce podpořit kojení.

Po skončení výzvy deset z vás obdrží domů přípravek ENHYDROL kojení, na který napíšete do 9. června 2024 krátkou recenzi.