deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Oldřich Haluza

Reportér

Deník / Oldřich Haluza

Su rodilý Brňák, bydlím tady a do budoucna na tom nehodlám nic měnit. Nejčastěji se pohybuji po centru, kde se děje většina důležitých věcí. Jsem ale vždy taky rád, když vyrazím do okrajových částí města. Na Brně mám nejradši, že je taková vesnice, kde na každém rohu potkáte svého známého. To se vždy hodí.

Deník / Oldřich Haluza

Po letních prázdninách už uplyne rok od chvíle, kdy jsem do Deníku nastoupil. Na starosti mám všechny městské částí a cokoliv, co se v nich stane. Jejich rozmanitost mě nepřestává udivovat, když vidím třeba hustou zástavbu v okolí centra, geniálně postavené sídliště Lesná i oblasti na severu se spíše venkovským charakterem.

Deník / Oldřich Haluza

Jako silný reportážní moment vnímám třicetileté výročí od sametové revoluce, které si Brňané připomněli loni v listopadu. Zvláště kouzelný a symbolický byl okamžik, kdy lidé hromadně cinkali klíči. Nezapomínám ani na terralónu u hvězdárny. Vidět obří model Země, navíc se západem slunce, je jedinečný zážitek.

Deník / Attila Racek

Nejraději píšu o tématech, která souvisí s politikou. Nezáleží mi u nich na tom, zda se jedná o věci na magistrátu, nebo menších brněnských radnicích. K politice mám blízký vztah už od mládí, což se projevilo i na výběru oboru na univerzitě. Zajímám se i o dopravu, dostat se v Brně z jednoho místa na druhé je někdy oříšek.

Deník / Oldřich Haluza

Mezi koníčky vítězí jednoznačně sport. Už dlouho je to hlavně v Brně velmi oblíbený futsal, ve kterém si nikdy nenechám ujít příležitost zahrát si s oblíbenými spoluhráči. Stále více se věnuji běhu, obvykle mířím do Lužánek. Rád taky vyrazím do hor, třeba do Jeseníků. Mimo sport volím jako relax četbu dobré knihy.

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižní Moravy:

Prozkoumejte jiný region ČR: