Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Vendula Ježová

Editorka

Vendula Ježová

Narodila jsem se v Boskovicích, od mala jsem ale vyrůstala v Blansku. Moje kroky mě nakonec zavedly do malé vesnice kousek od Boskovic. Vystudovala jsem Obchodní akademii. V Deníku pracuji od října 2022.

Vendula Ježová

Už od malička jsem neustále něco tvořila a psala. Měla jsem blogy, kam jsem přidávala články a psala o všem, co mě napadlo a bavilo. Chvíli jsem spravovala také sociální sítě jedné cestovní kanceláře. Jsem ráda, že právě tady v Deníku můžu využít jak svoji grafickou práci při správě sítí, tak také svoji psavou stránku. Při zpracování aktualit nebo kulturní rubriky Tipy na víkend.

Vendula Ježová

Když zrovna nepracuji, tak klávesnici a myš vyměním za štětec, barvy a maluji. Je to pro mě takový relax. Taky ráda peču dobroty. Dělá mi radost, když pak celý dům provoní vůně bábovky nebo vánočních perníčků. Nejvíce si ale odpočinu při procházce v přírodě.

Vendula Ježová

Miluji zvířata, všechny, ale nejvíce psy. Proto mám doma tohoto čtyřnohého chlupáče, se kterým podnikáme různá dobrudružství.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižní Moravy:

Prozkoumejte jiný region ČR: