deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Tomáš Kulhánek

Reportér

Deník

V dnešní době, kdy se na lidi hrne zpravodajství na různých platformách ze všech stran, musíte projevit velkou dávku kreativity, aby si čtenáři vybrali právě vaše články. A nejlépe za ně ještě byli ochotní zaplatit. Je to každodenní výzva. Mým cílem je přinášet kvalitní a nebulvární zpravodajství z Hradecka na takové úrovni, abychom ještě dlouhé roky udrželi tištěný Deník naživu a zároveň naučili čtenáře chodit i na náš web.

Věřím tomu, že pro většinu lidí je důležitější to, co se děje ve vedlejší ulici a na radnici jejich města, než zprávy z poslanecké sněmovny. Tím, že má Deník jako jediný redaktory v každém okrese, je snad i naší povinností na místní problémy lidí upozorňovat a snažit se je i řešit. Ať už jde o chybějící cyklostezky, uzavření oblíbeného obchodu nebo rozkopanou silnici. Jako svou povinnost beru i neustálé dotazování politiků, proč neplní to, co lidem ve městě už několikrát slíbili.

Mým velkým koníčkem je sport. Nejvíce času věnuji malému fotbalu a futsalu. Před 11 lety jsem založil vlastní klub, ve kterém mám dnes kolem 50 hráčů. Hodně rád mám i lyžování nebo tenis. Další volný čas věnuji sportu v pasivní formě, ideálně společně s kamarády a vychlazeným pivem.

Pocit, že si potřebuji od práce odpočinout, naštěstí zažívám opravdu zřídka. Dvakrát ročně se mi ale opravdu stane, že vypnu a politiku ani další události nejen z Hradecka neřeším. V zimě při lyžování v zahraničí a v létě v jižních Čechách, kam jezdím jako vedoucí fotbalového tábora.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků východních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: