Naši prvňáci Deník
Deník

Zvolte svůj region a podívejte se na fotografie prvňáčků od vás!

17.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme prvňáčky ze ZŠ Blažkova a Milénova v Brně

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základních škol Milénova a Blažkova v Brně. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

10.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: školáci ze ZŠ v Podolí, Troskotovic a dalších na Brněnsku

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základních škol v Podolí, Ivančicích–Řeznovicích, Pršticích, Přibicích, Troskotovicích a Vysokých Popovicích na Brněnsku. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

3.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: školáci ze ZŠ Sentice, Předklášteří, Medlov, Nová Ves a Syrovice

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Sentice, Předklášteří, Medlov, Nová Ves a Syrovice. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

20.12.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme ZŠ Čejkovická, Heyrovského, Bratčice a Sivice

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Čejkovická, Heyrovského, Bratčice, Sivice. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

13.12.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme ZŠ Jana Broskvy v Chrlicích, ZŠ Vranovice a Deblín

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Jana Broskvy v brněnských Chrlicích, ZŠ Vranovice a ZŠ Deblín na Brněnsku. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

6.12.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme ZŠ Ořechov, Přísnotice, Loděnice, Ketkovice a Kuřim

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Ořechov, Loděnice, Přísnotice, Ketkovice a v Jungmanově ulici v Kuřimi. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

29.11.2017

Prvňáci ze ZŠ Dolní Kounice, Loučky, Moravské Bránice, Pravlov, Drásov a Domašov

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Dolní Kounice, Dolní Loučky, Moravské Bránice, Pravlov, Drásov a Domašov. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

22.11.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme ZŠ Kanice, Bílovice nad Svitavou, Vranov a další

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základní školy v Kanicích, Bílovicích nad Svitavou, Ochozi u Brna, Babicích nad Svitavou a Vranově. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

15.11.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme ZŠ Pozořice, Holasice, Prace, Viničné Šumice a další

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základní školy v Pozořicích, Holasicích, Pracech, Viničných Šumicích, Tvarožné a Mokré Horákově. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

8.11.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme ZŠ v Újezdu, Sokolnicích, Telnici a Pohořelicích

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základní školy v Újezdu u Brna, Sokolnicích, Telnici a Pohořelicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

1.11.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme ZŠ v Židlochovicích, Modřicích, Březině a Žatčanech

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základní školy v Židlochovicích, Modřicích, Březině a Žatčanech. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

25.10.2017

NAŠI PRVŇÁCI: představujeme ZŠ v Žebětíně, Rajhradicích, Měníně a Ivančicích

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z brněnské základní školy v Žebětíně, Ivančicích-Němčicích, rajhradické, měnínské a ivančické základní školy. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

18.10.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: školáci z Neslovic, Ostrovačic, Tetčic, Tišnova a Zbýšova

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z tišnovské základní školy ve Smíškově ulici a neslovické, ostrovačické, tetřické a zbýšovské základní školy. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

11.10.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme školáky z tišnovské a kuřimské základní školy

Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z tišnovské základní školy na náměstí 28. října a kuřimské základní školy v Tyršově a Komenského ulici. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

4.10.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme školáky z Brna, Rosic, Popůvek, Ostopovic a Říčan

Brno a Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z brněnské ZŠ Bosonožské náměstí a základních škol v Rosicích, Popůvkách, Ostopovicích a Říčan u Brna. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

27.9.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze škol v Brně, Troubsku a Radosticích

Brno a Brněnsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Tyršova, Staňkova, Tuháčkova a Bednářova v Brně a základních škol v Troubsku a Radosticích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

20.9.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme ZŠ Kotlářská, Bakalovo nábřeží a náměstí Míru

Brno – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze škol v Brně. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

AKTUALIZOVÁNO
13.9.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme školáky ze ZŠ Křídlovická, Hroznová a Úvoz

Brno – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z prvních škol v Brně. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT