Jihomoravští záchranáři zraněnou převáželi do nemocnice v nedalekých Bohunicích. „Utrpěla lehká zranění,“ zmínila mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Dopravu v místě nehody ráno řídili policisté. „Dálnice byla sice průjezdná odstavným pruhem, ale osobní auta jsme odkláněli sjezdem na Kývalce. Příčinu nehody zatím vyšetřujeme,“ uvedla před devátou ráno policejní mluvčí Petra Hrůzová.

Kolem desáté hodiny dopoledne už bylo místo průjezdné oběma pruhy.

Čtyři a půl tisíce hektolitrů pro lidi v České republice, přes pět set hektolitrů pro Slováky. Tolik Zeleného piva uvaří letos sládci v brněnském pivovaru Starobrno. S přípravami začali začátkem týdne.
Zeleného piva navaří přes milion půllitrů. Přesný recept znají pouze čtyři lidé

Asi hodinu po první nehodě se stala další havárie v opačném směru dálnice D1 na 170. kilometru. Na místě se srazila tři auta, jeden člověk se lehce zranil.
K dalšímu omezení na D1 došlo kolem půl páté odpoledne. Na 196. kilometru ve směru na Prahu se srazila dvě osobní auta. Při nehodě se zranili dva lidé. „Muže a ženu jsme s lehkým zraněním odvezli do brněnských fakultních nemocnic," oznámila Bothová.

Na čas byl jeden jízdní pruh neprůjezdný. „Od půl šesté už auta projela bez omezení," sdělil policejní mluvčí Pavel Šváb. Dechová zkouška u řidičů alkohol neprokázala.

Ilustrační foto.
Chtějí více peněz pro řidiče. Jednání s dopravním podnikem pokračují