Nehoda se stala u kruhového objezdu ve směru na Syrovice krátce po třetí hodině odpolední, auto vyjelo ze silnice, na kolech ale nepřistálo. „Řidiče musely jednotky z převráceného auta vyprošťovat ve spolupráci se záchrannou službou," uvedl k případu mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška s tím, že se na místo nehody budou vracet ještě kvůli odstranění následků. Provoz kvůli dopravní nehodě řešili policisté kyvadlově.

Dvě auta se srazila v Rosicích na Brněnsku v pondělí kolem půl čtvrté odpoledne. „Havárie se stala v ulici Trávníky, poblíž požární stanice, i tady tedy dnes zasahovali naši muži," řekl Mikoška. Tři zraněné lidi odvezli zdravotničtí záchranáři do nemocnice.

Se zraněním skončil ve stejný den i řidič u Oslavan na Brněnsku, kde se srazila také dvě osobní auta. „Nehoda se stala kolem třetí hodiny odpolední v Hybešově ulici," řekla k události mluvčí jihomoravských policistů Petra Ledabylová. I tady zasahovali také hasiči. „Osobní auto jsme odtáhli navijákem ke krajnici," popsal Mikoška.