Předchozí tři ročníky ovládl Robert Míč, který se tentokrát na startu neobjevil. Za Záveským doběhl se ztrátou 22 sekund Patrik Verb a třetí skončil Jiří Petr, jenž na nejrychlejšího běžce ztratil 48 sekund. Do hlavního závodu při pátém ročníku vběhlo 798 účastníků.

Běžeckému souboji žen kralovala favorizovaná Petra Kamínková výkonem 40:27, za ní se umístily Tereza Ďurdiaková, která měla víc než půlminutové manko, a Magda Janková, ta ztratila další skoro tři minuty.

Dohromady 255 závodníků se postavilo na start klání v koloběhu, nejlépe se s desetikilometrovou tratí popasoval Michal Kulka výkonem 22:36,51. Druhý skončil Tomáš Pelc a třetí Jan Pavel. Z žen jela nejrychleji na koloběžce Kristýna Fryzová s časem 25:43,58.

Závod na inline bruslích ovládl Ondřej Suchý, víc než deset kilometrů objel za 18:42,47 minuty. Druhou příčku obsadil Jan Přibík a třetí byl Michal Prokop. Závod žen vyhrála Andrea Lokvencová výkonem 19:38,80.

Do náročné výzvy ve všech třech disciplínách vyrazilo v neděli 24 účastníků, nejvíc se dařilo Vítu Ryškovi a Jitce Kreidlové.