Ten je zároveň promotér akce. "Věřím, že tentokráte vyhraje. Pokud se nic nestane, neměl by to být extra těžký zápas," podotkl bývalý profesionální mistr světa.

Galavečer "Tohle je box" se uskuteční v brněnské hale Sono Centrum, kde Bytyqi boxovala již loni v březnu a na body porazila Bulharku Ivanku Ivanovovou. "Doufám, že bude plná hala. Na akci se představí i řada brněnských boxerů z naší stáje, i proto se koná právě zde," vysvětlil Konečný, který jinak většinu svých akcí pořádá v Ústí nad Labem. "Plánujeme, že budeme Brno a Ústí střídat. Sono a hala Sluneta jsou ideální prostory pro box," řekl Konečný.

Sedmadvacetiletá Bytyqi má za sebou jedenadvacet zápasů mezi profesionálkami, ze kterých devatenáct vyhrála a dva skončily nerozhodně. Ještě nikdy tak neprohrála. Titul WBC získala poprvé již v roce 2018, i když nejprve byl prozatímní. O čtyři roky starší Lópezová Corzoová má bilanci deseti výher, pěti remíz a pěti porážek. Po zápase s Bytyqi loni v září prohrála s Němkou Sarah Bormannovou.