Valná hromada vybírala ze dvou kandidátních koalic, které tvořili tři lidé. S viceprezidentem Judou zvolili zástupci evropských zemí za prezidenta Davida Tibora z Maďarska a generálního sekretáře Attilu Takacse z Rumunska.

Proti nim stáli jako kandidát na prezidenta Christoph Koechy z Německa, na viceprezidenta Thanos Papadopoulos z Řecka a Hugo Ascenso Costa z Portugalska na generálního sekretáře.

Juda se svou koalicí vsadil na rozvoj služeb pro členy malého fotbalu postavené na neziskových základech a evropskou federaci společně povedou do roku 2022. „Vítězství mé koalice ve volbách je pro mě důležité ve věci zachování hlavních cílů neziskové organizace postavených na transparentních a demokratických základech. V nastávajících pěti letech bych rád pokračoval v rozvoji elektronického informačního systému, zlepšil interní komunikaci organizace, otevřel spolupráci se sportovní marketingovou agenturou s cílem ještě víc zvýšit hodnotu našich akcí a víc se zaměřit na prodej televizních práv. Jako neméně důležité potom vnímám i koncentraci na rozvoj malého fotbalu na lokální a národní úrovni a pokračování v dobrých vztazích mezi Evropskou a Světovou federací malého fotbalu," uvedl třiatřicetiletý Juda, který vede Asociaci malého fotbalu České republiky.

A na jaře příštího roku bude obhajovat také pozici prezidenta Světové federace malého fotbalu. Nejprve jej však musí evropská valná hromada potvrdit jako svého kandidáta, což se patrně stane při mistrovství Evropy, které Brno hostí od 9. do 17. června.