Domácí tým ještě ve 31. minutě naposledy vedl 50:49, závěrečnou režii utkání už ale měly ve svých rukou české mistryně, které měly hlavní opory v Evě Vítečkové a Haně Horákové.

Divokou přestřelku připomínal začátek utkání. Po koši Kulichové a trojce Vítečkové získaly favorizované Brňanky snadno vedení 5:0. Jejich hra se ale potom zcela zasekla, jedna nepřesnost střídala druhou. Chyby v obraně doplňovaly lehké ztráty míče i nepřesná koncovka. Domácí basketbalistky pohotově všechny nabídky soupeřek využily je třináctibodové šňů­ře.

Do tempa se Brňanky dostávaly jen pomalu, přesto stačily do konce první čtvrtiny snížit na rozdíl pouhých čtyř bodů. Ve druhé čtvrtině už Brňanky převzaly více iniciativy. Začaly přesněji kombinovat a také zlepšily defenzívu. Do poločasové přestávky získaly po trojkách Vítečkové a Horákové v poslední minutě slibný sedmibodový náskok.

Jenže ve třetí čtvrtině se opět vrátila hra basketbalistek Gambrinusu do hodně ustrašeného výkonu a ve 31. minutě dokonce tým Lille naposledy v utkání vedl rozdílem jednoho bodu 50:49. Do hry se v brněnském týmu zapojila i africká basketbalistka Maiga-Baová, která se po úmrtí matky připojila až ve Francii ke svým spoluhráčkám. Více už ale zkušenější hráčky Brna svým soupeřkám nepovolily.

Skupina B
ESB Lille – Gambrinus Sika Brno 63:67 (21:17, 29:36, 46:49).
Nejvíce bodů: Robertová 17, Drljaca 16, Andersonová 12, Lepronová 10 – Vítečková 22, Horáková 17, Žirková 10. Trestné hody: 10/6 – 3/2. Fauly: 8:13, Trojky: 5:9.