Jistotu účasti v play off zajistil jihomoravskému celku Martin Koutný, který po přihrávce spoluhráče Petra Kadlece v první minutě nastavení rozhodl o vítězství hostujícího družstva. „Těší mě, že silou vůle jsme uspěli alespoň v prodloužení,“ uvedl brněnský kouč Filip Vítek.

Jeho hráči totiž do zápasu vstoupili skvěle a už po osmi minutách vedli 4:0. „Pak jsme se příliš uspokojili, Liberec začal hrát agresivně, někdy až na hraně rizika, což jim vyšlo,“ byl nespokojený Vítek.

Minimálně bod zařídil hostům sedm minut před koncem Matěj Koňařík, který vyrovnával na 8:8. Buldoky čeká tři kola před koncem základní části v neděli doma utkání s osmou pražskou Spartou.

Liberec – Bulldogs Brno 8:9 pr. (3:4, 2:2, 3:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 17. Veselý (Krupička), 18. Štěpánek (Salát), 19. Klucho, 23. Salát (Hůza), 40. Hůza (Salát), 50. Klucho (Štěpánek), 52. Derka (Krupička), 52. Hůza (Nešměrák) – 5. Jeski (Koňařík), 7. Veselý (Ondráček), 8. Koňařík (Kotlas), 8. Ondráček (Fabián), 28. Ondráček (Koňařík), 30. Koutný (Kadlec), 45. Ondráček (Koňařík), 53. Koňařík (Kejík), 61. Koutný (Kadlec).