V prvním utkání se třebíčští baseballisté ujali po sérii odpalů hned v první směně vedení 1:0. Pak ale Draci ukázali sílu a během tří směn dokázali na domácí metě stáhnout sedm doběhů. V osmém inningu sice Brent Gillespie poslal míček za plot, ale homerun jen kosmeticky korigoval skóre na 9:2.

V sobotní odvetě Na Hvězdě se ukázalo, že Nuclears dokážou v domácím prostředí s Draky držet krok. Po prvním dějství se dostali do euforie, když se v rámci akce "Army day" dostali do vedení 4:0. Přispěl k tomu hlavně dvoumetovým odpalem Trey Bridis. Po šesté směně vedla Třebíč 8:5, po sedmé 8:7, ale pak přišel nápor Draků. Ivan Hamža pak v dohrávce devátého inningu snížil na 10:9, ale víc už Nuclears nezvládli.

V zápase se zapsal do análů extraligy Trey Bridis, když dosáhl tzv. "Cycle". V první směně odpálil dvoubodový homerun proti Michalu Sobotkovi. Ve třetí směně pak odstartoval dohrávku dvoumetovým odpalem, o směnu později přidal třímetový odpal. V šesté směně pak Draci poslali na kopec Martina Schneidera a proti němu Bridis odpálil jednometový odpal, čímž dokonal cestu za Cycle.

Na Hvězdě tak byla vidět skvělá show, a to jak baseballová na hřišti, tak v podobě atraktivního doprovodného programu. Diváci se mohli pobavit ukázkami výcviku služebních psů, umění vojáků v boji muže proti muži či předvedení zbraní a dravců používaných na vrtulníkové základně. Bitvu na hřišti tak symbolicky zahájil nízký průlet bojového vrtulníku z nedaleké základny u Náměště nad Oslavou.

V posledním duelu minisérie se představil v třebíčském dresu Timothy Holmes, ale tak potřebnou výhru to nepřiválo. Brněnští baseballisté se ujali trpělivou hrou vedení 4:0, Nuclears snížili dvěma body v sedmé a osmé směně.