Návrh na uspořádání třetího ročníku předložil Radě města Brna, organizace se opět ujala společnost STAREZ – SPORT, a. s., která se stará o městská sportoviště. „Povedlo se přesně to, co jsme chtěli, že lidé mezi Vánocemi a Silvestrem strávili na sportovištích dny, v nichž většinou mají dovolenou. Zároveň ochutnali něco speciálního nebo se podívali i do zázemí našich provozů,“ těšilo Hladíka.

Společnost Starez – Sport od středy do pátku otevřela veškeré provozy vyjma koupališť, takže Aquapark Kohoutovice, Městský plavecký stadion Lužánky, Lázeňské a relaxační centrum Rašínova, Krytý bazén Ponávka i Mobilní kluziště za Lužánkami. Přidala se i další střediska jako Stadion Sokola Brno I, Sportovní a rekreační areál Kraví hora s krytým bazénem i kluzištěm, Sportovní areál Tesla Brno, Hudy lezecká stěna Brno nebo Minigolf One v Nákupním centru Královo Pole.Největší nátřesk už předem evidovaly Aquapark Kohoutovice a Lázně Rašínova. Zájemci se tam museli dopředu rezervovat. „Někteří pak sice nepřišli, zároveň však chodili i lidé bez rezervace, takže se tam aspoň dostali jiní. Podíval jsem se do Kohoutovic i na bruslení za Lužánkami a bylo plno,“ popsal náměstek. Aquapark také hostil Mistrovství Brna v jízdě na toboganu, do něhož ve třech dnech zasáhlo přibližně tři sta mládežnických i dospělých závodníků.

Pro příští rok počítají pořadatelé s opakováním Dnů sportovišť města Brna ve stejném termínu. „Myslím, že jde o ideální dobu, kdy využijeme tyto pracovní dny. Rád bych, abychom akci příští rok zopakovali aspoň v takové podobě jako letos,“ doplnil Hladík.