Frisco Sika hrálo v Mladé Boleslavi. Veze si výhru o třináct bodů 85:72.

Valosun, který se potýká s velkou marodkou se v zápase 6. kola nemohl v úvodu dostat do tempa, nedařila se mu střelba, příznivý poločasový výsledek se zrodil po několika hezkých akcích od stavu 20:25. Po přestávce se zdálo, že přichází definitivní zvrat (45:36), ale vysokoškolačky potrestaly několik chyb Brňanek a znovu se skóre přelévalo z jedné na druhou stranu. Ve finiši se podobně jako před týdnem v Karlových Varech podařilo Valosunu u strhnout vítězství na svoji stranu.

Frisco se v zápase se Středočeškami přesvědčilo o kvalitách domácího týmu. Po poločase vedlo jen o tři body 39:42. Ve druhé polovině zápasu měly Brňanky více sil a svůj náskok zvýšily. Uhájily tak druhé místo v tabulce právě před svým včerejším soupeřem. Valosun je čtvrtý s jednobodovým odstupem.