Druhé místo obsadil tým futsalových legend, bronzová pozice připadla celku L&B Reality a čtvrtý skončil výběr mistrů světa v malém fotbale. Z týmu šampionů v malém fotbale z Tuniska 2017 se na hřišti vedle Paděry představili třeba Ondřej Bíro, Jaroslav Bellada, František Hakl, Jakub Polák, Michal Uhlíř nebo Jan Koudelka.

Z osobností ze světa šoubyznysu nechyběl například zpěvák Jakub Děkan, letošní účastník reality show Love Island Sandro Jandejsek nebo moderátor a herec Petr Vojnar. „Chtěl bych poděkovat všem týmům a lidem kteří se zúčastnili akce a jsme rádi že jsme mohli jako L&B Reality pomoc dobré věci a zároveň bych chtěl popřát Davidovi a jeho rodině hodně štěstí a sil," podotkl za organizátory elitní český reprezentant v malém fotbalu Patrik Levčík. 

Extraliga - 27. kolo: Mountfield HK - HC Kometa Brno.
Kometa zase padla, Holík má otřes mozku: Správné vyloučení, řekl Flek

Švagr elitního českého reprezentanta v malém fotbalu Ondřej Paděry David Škvařil už léta bojuje s nádorem na mozku. Letos v březnu podstoupil další operaci ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně, jenže následně vyšetření ukázalo, že nádor opět roste. Se svými nejbližšími hledá veškeré možnosti léčby. Jednou z možností, jak mu pomoct, je přispět na sbírku prostřednictvím platformy donio.cz

„Můj švagr David bojuje s vážnou nemocí, nádorem na mozku. Uspořádali jsme pro něj sbírku, aby mohl vyzkoušet všechny možné léčebné metody u nás i v zahraničí, které naše pojišťovny neproplácí,“ přibližuje Paděra.