Dres Realu obléknou Petr Švancara, Vladimír Šmicer, Marek Heinz či herci Ladislav Hampl a Leoš Noha známí ze seriálu Okresní přebor. Ve výběru Vládi Mikuláše budou futsaloví reprezentační trenéři Tomáš Neumann a Vlastimil Bartošek, domácí hvězda David Cupák, brankáři Libor Gerčák či Ondřej Knobloch, dále Ondřej Lípa, David Kříž, Tomáš Sluka či Jan Nezmar. „Nedovedu si představit, že bychom nevyhráli,“ usmíval se předseda Svazu futsalu České republiky Otakar Mestek, který nastoupí v dresu Týmu Vládi Mikuláše.

Vstupenky na nevšední sportovní zážitek stojí v síti Ticketportal pouhou stokorunu a diváci jejím zakoupením podpoří maséra futsalové a fotbalové reprezentace Vladimíra Mikuláše, který již několik let bojuje se zákeřnou nemocí ALS.

Předzápas obstará bitva univerzit a od osmi hodin večer se proti sobě postaví česká a slovenská futsalová reprezentace, čímž vyvrcholí Turnaj 4 zemí.

Český národní tým získal pro kamaráda Vladimíra Mikuláše 45 tisíc korun. „Symbolicky jsme vybrali tuto sumu, protože pár dní po páteční akci oslaví Vláďa pětačtyřicáté narozeniny. Máme radost, že se to povedlo. Vláďa je pro nás velký vzor,“ uvedl český reprezentant a pokladník týmu Michal Holý.

Návštěvníci se mohou těšit na autogramiádu a také dražbu, v níž bude podepsaný dres fotbalové star Roberta Lewandowského z Bayernu Mnichov.

Program akce
15.45: finále UFL Masarykova univerzita Brno vs. VŠB-TU Ostrava
17.30: Tým Vládi Mikuláše vs. Real Top Praha
20.00: Česká republika vs. Slovensko