Sudí ho nakonec diskvalifikoval a česká profesionální jednička těžké váhy zvítězila ve třetím kole technickým knokautem. V sobotu večer si oba soupeři dají odvetu.

V polském Krakově se utkají ve čtvrtfinále pyramidového turnaje pod hlavičkou DSF Kickboxing Challenge. „Je to největší organizace zápasů K-1 v Polsku,“ popisuje Hron.

Na Kornilova nemá příjemné vzpomínky, ale už ho přemohl. „Je jedno, co bylo, soustředím se na věci před sebou. Beru to jako novou výzvu. Za dva roky udělal kus práce a já samozřejmě taky. Porazil jsem ho jednou a udělám to zase, mnohem důrazněji,“ slibuje sedmatřicetiletý Hron.

Brněnský bojovník s přezdívkou Chřestýš věří, že se ruský protivník nebude vyhýbat boji jako naposledy. „Už to neudělá, půjde o jiný zápas než předtím. Určitě i z mojí strany,“ říká.

Na konci roku už v prvním kole ukončil duel s Nicolaem Globuem z Moldavska a připnul si světový pás WASO. „Poslední zápasy se cítím dobře, mám kolem sebe dobrý tým lidí a zázemí. Po všech stránkách to funguje přesně tak, jak má,“ libuje si.

Pokud zdolá Kornilova, postoupí do červnového semifinále pyramidy. Finále se uskuteční v září ve Varšavě a vítěz obdrží sto tisíc zlotých, tedy přibližně šest set tisíc korun. „Vyhrát tři zápasy není sranda ani se slabými soupeři. Rozdělení do jednotlivých turnajů je však pro nás lepší než turnaj v jeden den. Vítěz se utká o titul s šampionem této organizace,“ dodává Hron.