Po třech tříminutových kolech ohlásili rozhodčí remízu a následovalo extra kolo, které přidělili Pacasovi. „Byl to vyrovnaný zápas, přesto lidé říkali, že jsem to měl dostat. Myslím, že jsem ho tlačil, spíš utíkal, ale byl doma, takže výhru dali jemu," smířil se s výsledkem čtyřiatřiceti­letý Hron.

Pacas tak vrátil Hronovi rok starou prohru na body. „V zápase vypadalo první a třetí kolo remízově, druhé jsem podle ohlasů vyhrál já, ale přišlo extra kolo, kde se všechno zase maže. Myslím, že jsem měl lepší závěr. Mrzí mě to, ale za měsíc si spravím chuť doma v Brně," vyhlížel.

Doma se představí při galavečeru 3. června, o soupeři se ještě jedná. „Nizozemci, u kterých trénuji, mi psali, že pro mě mají soupeře, ale jméno ještě nevím," podotkl Hron. „U ringu v Žilině se mnou byli jako trenéři Zdeněk Pernica, Ondra Hutník a Michal Vančura, se kterými spolupracujeme," ocenil pomoc brněnský gladiátor.

V semifinále turnaje těžké váhy v Žilině knokautoval Gaetana Sautrona z Francie a z posledních čtyř soubojů třikrát ukončil duel před limitem. „Mám radost, že mi to padá, je to určitě posun, dřív jsem všechno zápasy vyhrával na body. Sautron sice není top bojovník, ale je silný chlap, má sto čtrnáct kilo a v ruce fakt granáty. Skočil na mě, ale pak jsem ho sundal, což je dobré," těšilo Hrona.