Ten jej knokautoval ve druhém kole pravým hákem. „Jsem na sebe naštvaný. Pos… jsem to, soupeř vyhrál. Udělal jsem chybu, kterou jsem zaplatil," zlobil se čtyřiatřicetiletý Hron. „Prostě mi to vůbec nesedlo, nedostal jsem se do zápasového tempa. Nebyl jsem ve své kůži, uvolněný, jak bych si představoval," posteskl si bojovník Muay Thai Brno.

Dostal ránu přesně ve chvíli, kdy nechal odkrytou hlavu. Když vstal, Mocka ho hned zasypal sprškou úderů. A totéž se ještě jednou opakovalo. „Dvakrát jsem stoupl, ale nebyl jsem schopný dostat se zpátky do zápasu. Nebyl to soupeř, s nímž jsem měl prohrát, ale udělal jsem chybu. Musím se teď zamyslet a něco změnit v tréninku," poznamenal.

Rozkopal nohu

Ve finálové bitvě turnajové pyramidy v těžké váze podle pravidel K-1 přišel o cenný titul organizace Král králů. Přitom v semifinále na body zdolal Michala Turynského z Polska. „Bohužel ani v prvním zápase jsem nepředvedl, na co jsem zvyklý. Byl to soupeř, kterého jsem měl normálně sundat, špatně se mi trefoval," mrzelo Hrona. „Polákovi jsem aspoň celkem slušně rozkopal nohu," dodal brněnský rodák.

Hronovi pyramidy sedí, naposledy před šesti lety vyhrál v Amsterdamu. Na únavu prohru nesvaloval. „Akorát to prostě nešlo, jako když člověk vstane levou nohou. Nedostal jsem se do klasického tempa, kdy to rozjedu a jsem téměř k nezastavení," kroutil hlavou.

Po zápase si nechal zašít holeň třemi stehy a zase se vrhne do tréninku, protože už za tři týdny se mu v pražském galavečeru GIBU Fight Night 2 postaví americká legenda K-1 Mighty Mo. „Těším se moc, takový soupeř pro mě představuje výzvu. GIBU je velká akce a doufám, že to bude dobré," doplnil Hron.