Čtyřiatřicetiletý brněnský rodák se do ringu postaví po tříměsíční odmlce v sobotu večer, při jednom z vrcholů v pořadí už deváté Noci bojovníků v Liberci. Čeká ho polský soupeř Jakub Kozera. „Moc o něm opět nevím. Jde o polského šampiona, ale jdu do ringu vyhrát," uvažuje mistr světa různých organizací.

Duel podle pravidel K-1 ve váze nad 95 kilogramů je tradičně vypsaný na tři tříminutová kola. „Doufám, že s ním nebudu v ringu až do konce," vyhlíží Hron.

Na zápas se opět připravoval sparingovými duely v Nizozemsku, navštívil také tělocvičnu světového boxerského šampiona Tysona Furyho. „Ale potkal jsem tam jen jeho bratrance," culí se. Formu dolaďoval tento týden v Praze s Ondřejem „Spejblem" Hutníkem. „Poslední dobou spolu hodně spárujeme, bude mě při zápase koučovat," líčí.

Souboj pro Hrona představuje přípravu na Enfusion Life v Žilině, kde se na konci dubna zúčastní čtyřčlenné pyramidy, jejíž vítěz postoupí do světové série. Soupeř českého bojovníka bude v semifinále francouzský thajboxerský šampion Gaetan Sautron.