PÁTEK

LEDNÍ HOKEJ: 17.30 HC Znojmo - Třinec, extraliga.

BASKETBAL: 17.50 A Plus OHL ŽS Brno - Nymburk, Mattoni NBL mužů, hala v Kounicově ul.

FUTSAL: 20.00 Hodonín - Benago Praha, I. liga.

VOLEJBAL: 19.00 Univerzita Brno - Přerov B, I. liga žen, hala ve Vinařské ul. v Pisárkách.

SOBOTA

LEDNÍ HOKEJ: 17.00 Kometa Brno - Šumperk, I. liga, v Rondu, 17.00 Technika Brno - Blansko, II. liga, hala dětí a mládeže za Lužánkami.

BASEBALL: 14.25 Draci Brno - MZLU Brno, druhý zápas finále play off extraligy, Městský stadion v Komárově, 14.00 Blansko - Liberec, baráž o účast v extralize.

ZÁPAS: 10.30 Velká cena Brna, mezinárodní turnaj ve volném stylu, hala v Neužilově ul. v Bohunicích.

FOTBAL: 15.00 MSK Břeclav - Dosta Bystrc, MSFL, v Poštorné, 15.00 Boskovice - Židenice, Líšeň - Rousínov, divize, 15.00 Hrušky - Mikulov, Kyjov - Bohunice, Mokrá - Rosice, Šardice - Velká nad Veličkou, Ratíškovice - Sparta Brno, Kuřim - Miroslav, krajský přebor, 15.00 Slovan Brno - Novosedly, Moravská Slavia Brno - Kohoutovice, IE Znojmo - Medlánky, Znojmo B - Doubravník, Bosonohy - Veverská Bítýška, Rajhrad - Šlapanice, I. A třída, 10.30 Vracov - Bzenec, 15.00 Bystrc B - Tišnov, Kunštát - Olešnice, Bohdalice - Šaratice, Němčany - Újezd u Brna, Višňové - Dobšice, Zastávka - Zbýšov, Starý Lískovec - Únanov, Svratka Brno - Vojkovice, Žarošice - Blatnice, Hodonín - Milotice, I. B třída.

NÁRODNÍ HÁZENÁ: 16.00 1. NH Brno - Nýřany, I. liga mužů, hřiště při ZŠ v Novoměstské ul. v Řečkovicích.

HÁZENÁ: 17.00 Sokolnice - VŠ Plzeň, I. liga mužů, v Pohořelicích.

POZEMNÍ HOKEJ: 9.00 Technika Brno - Kbely, I. liga mužů, umělý trávník v Boby centru za Lužánkami.

VOLEJBAL: 10.00 Univerzita Brno - Přerov B, I. liga žen, hala ve Vinařské ul. v Pisárkách.

ŠACHY: 9.00 Turnaj v rapid šachu v Brně, Boby centrum ve Sportovní ul.

NEDĚLE

LEDNÍ HOKEJ: 17.30 HC Znojmo - Litvínov, extraliga, 17.00 Hodonín - Nový Jičín, II. liga.

HÁZENÁ: 10.30 Hustopeče - Plzeň, extraliga mužů.

BASEBALL: 14.25 MZLU Brno - Draci Brno, třetí zápas finále play off extraligy, Městský stadion v Komárově.

FOTBAL: 15.00 Vyškov - Žďár nad Sázavou, divize, 15.00 Ráječko - Dědice, Moravský Krumlov - Veselí nad Moravou, krajský přebor, 15.00 Jevišovice - Čebín, Tasovice - Ivančice, Hlohovec - Velké Pavlovice, Tvrdonice - Rohatec, Bučovice - Kostice, Dubňany - Šardice B, Vacenovice - Lanžhot, Bavory - Slavkov, I. A třída, 15.00 Černá Hora - Soběšice, Otnice - Ivanovice na Hané, Dražovice - Letovice, Modřice - Bohunice B, Líšeň B - Tuřany, Hostěradice - Šatov, Velké Bílovice - Lednice, Mutěnice B - Břeclav B, Podivín - Vlkoš, Žádovice - Hroznová Lhota, I. B třída.
NÁRODNÍ HÁZENÁ: 10.30 1. NH Brno - Příchovice, I. liga mužů, hřiště při ZŠ v Novoměstské ul. v Řečkovicích.