Na druhém místě skončila dvojnásobná vítězka Běhu Lužánkami a dosavadní držitelka traťového rekordu Zita Kácserová z Maďarska, Kwamboková ji porazila o deset sekund. O další čtyři sekundy pozadu byla třetí v pořadí Lucie Maršánová.

Mužský závod na pět okruhů a 7775 metrů také patřil Keňanům. Moses Masai Komon zvítězil výkonem 23 minut a 37 sekund, o šest sekund porazil svého krajana Edwina Cheruiota Mellyho. Se ztrátou 36 sekund na vítěze doběhl třetí Jan Kreisinger, účastník olympijských her v Londýně v maratonu.

Sportovní redaktor Deníku Rovnost Jan Pařík obsadil skvělé dvanácté místo výkonem 28:39. Se svou manželkou Pavlou Paříkovou kralovali neoficálnímu pořadí párů, neboť Pavla Paříková obsadila mezi ženami čtrnácté místo časem 28:43. Na start letošního ročníku se postavilo 213 mužů a 129 žen.