První závod v italské Imole startuje v sobotu v jednu hodinu odpoledne, druhý v neděli ve stejný čas. „Několik motorů nefungovalo optimálně. Naposled v Assenu, kde jsem nakonec dojel na patnáctém místě. Proto jsme změnili dodavatele, přešli k jinému tunérovi a v Imole odstartuji s motorem, který je o deset koní výkonnější,“ popisoval Ježek.

Mechanici z týmu Guandalini Racing navíc provedli na jeho stroji i několik úprav. „Věřím, že v Itálii už bude motorka fungovat, jak má. Příprava závodního stroje je v našem případě hodně složitá. Elektroniku musíme kalibrovat na daný motor, což jsme v prvních závodech nestihli, a proto docházelo k mnoha nepříjemným situacím,“ vzpomínal jezdec, kterému patří s dvěma body jedenadvacátá příčka.

Tu se nyní pokusí vylepšit. „Imola je můj oblíbený okruh, v roce 2014 jsem tam vyhrál světový pohár. A dodnes v Itálii držím traťový rekord,“ dodal Ježek.

Program v Imole
Sobota
8.45 – 9.05: volný trénink
10.30 – 10.45: kvalifikace Superpole 1
10.55 – 11.10: Superpole 2
13.00: závod 1

Neděle
9.35 – 9.50: Warm Up
13.00: závod 2

Ve znojemském florbalovém  oddílu zastává Bedřich Daberger funkci předsedy, v plavání je ředitelem znojemské plavecké školy.
Předseda florbalového oddílu Daberger: Florbal i plavání potřebují kolektiv